Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan szeditek le a...

Ti hogyan szeditek le a szemceruzát?

Figyelt kérdés
Volt már többféle sminklemosóm, drágább is, de a szemceruza mindig nagyon nehezen jön le, sőt le se jön rendesen, ha nagyon dörzsölöm se. El se tudom képzelni akinek vastagon ki van húzva azok, hogy mossák le, vagy nem baj ha este úgy alszom el, hogy marad?

2016. jan. 5. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szememre (is) micellás vizet használok. Igaz, szemceruzát nem, de tust szoktam használni, szépen leszedi. Persze utána még habzó arclemosóval is arcot mosok, viszont így a szemem környékét egyáltalán nem kell dörzsölni és nem kenem szét a fekete cuccot :-)

Árt, ha éjszakára fent hagyod - gyorsabban öregszik a bőröd és a szemednek sem tesz jót, ha belemegy a szemfesték.

2016. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó állagú lemosókat használsz.A krémesebb,tejes jellegű termékekkel szokott ez lenni,hogy csak elkeni és vagy hússzor át kell dörzsölni.Micellás víz még a vízálló tust is,leszedi,vagy nagyon jó még a Balea kétfázisú olajos szemfestéklemosója.Egy lépésben leszednek szinte mindent,nagyon max.2 szeri törlésre.És én is ugyanúgy átmegyek még egy géles habzó lemosóval,mint az elsö válaszoló.Maradéktalanul lejön minden.
2016. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nivea arclemosó tejet használok. Ráteszem a sminklemosó korongra és azzal. A szememnél vigyázok, hogy ne legyen túl sok a tej, ne menjen bele a szemembe. Kicsit kell dörzsölni, de nem erősen, csak hogy odaérjen a szempillák tövéhez is. Nekem simán leszedi. Utána lemosom szappannal (arcra való, folyékony) az arcom és az leviszi a maradékot meg a tejet.
2016. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én argán olajat használok sminklemosóként. Tökéletesen leszedi és természetes cucc.
2016. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én simán zuhanyzás közben lemosom meleg vízzel.
2016. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!