Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudom beszerezni ezeket?

Hol tudom beszerezni ezeket?

Figyelt kérdés

Nos, igen. Nagyon sok sminkelési kellékre lenne szükségem, ugyanis nagyon szeretek sminkelni, ehhez pár béna eszközöm van is, meg vagyok velük elégedve, de nagyon sok sminket lehetetlen velük elkészíteni. És az lenne a kérdésem, hogy Győrben tudnátok e olyan helyet mondani, ami egy ilyen bolt. Itt most nem pont ilyen Rossmanra gondolok, hanem egy kifejezetten sminkeknek nyitott bolt.

Az egyik ilyen eszköz lenne a:

- szempillagöndörítő

Ez szerintem egyenlő a szempillaspirállal, és még természetes hatást is nyújt.

A másik pedig a szemöldök ügy lenne.

A szemöldökömnek nincs annyira előnyös formája, éppen ezért szeretnék egy jó szemöldökgélt, amivel helyrehozhatom, és egy világosbarna szemöldökceruzát.

A következő egy olyan "körömlakk", amivel festés előtt körbelakkozod a körmöd körül, és ez megelőzi azt, hogy a bőrödet is összefesd, a végén csak az a dolgod, hogy lehúzd.

Ezután egy szempillaspirál, ami átlátszó. Állítólag van ilyen, szeretném kipróbálni, de nem tudom mire jó.

A következő egy ilyen nagyobb ecset, amivel el tudom dolgozni az alapozót, korrektort. Emellé pedig egy mattítót (márkát mondjatok légyszíves).

ÉS még KÉT kérdésem lenne.

1.A műszempilla egyszer használatos? Milyen ragasztó kell hozzá?

2. A műköröm egyszer használatos? Milyen ragasztó kell hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat, egyébként szeretném ha egy helyen lenne az össz. kérdés, ezért írtam ilyen hosszan. Egyébként érdekel a kozmetikus szakma, ezért szeretnék beszerezni dolgokat :D



2016. jan. 8. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia én is Győrben élek ha gondolod írj és segítek.
2016. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!