Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A barátnőm szeretne piercing-e...

A barátnőm szeretne piercing-et csináltatni magának,13éves, megcsinálják neki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülői beleegyezéssel meg
2010. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2010. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken szülői beleegyezés nélkül nem fogják megcsinálni!
2010. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15 éves voltam.És jobb helyek..ha orrba akar pl nem muszáj elmenni egy tetoo&piercinges helyre én egy sim füllövsesnél,ahol csinálnak orr és köldök piercinget csináltttam.Semmit nem kérdezet,megcsinálta. :)

18/L

Amúgy 13 évesen nagyon korai,nem kéne neki,beszéld le róla..azért általános suli 7. osztályába gáz.. :/

2010. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt nem igazán engedik meg de ha rászeded a szüleidet akkor szülői beleegyezéssel igen:)
2010. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13évesen....basszus én még akkor babáztam...agyon ütném a gyerekem ha 18 éves kora elött tetetne,ha mégis az a szülö szegénységi bizonyitvány....
2010. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem megengedte anyám 13évesen.sőt még ő is csináltatott szval...de kellett szülői engedély...
2010. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!