Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen körömlakkmárkákat...

Milyen körömlakkmárkákat használtok és mi a tapasztalatotok velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. jan. 22. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Avon -gel finish lakkokat ajanlom,hamar szarad es jo minosegu.
2016. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Az Avon-speeddry lakkot is ajanlom.
2016. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor még a brands.hu-n árultak Orly körömlakkokat, megrendeltem vagy 60-at, ez volt pár éve (4 biztosan), és azóta is használom őket, egy darab nem száradt be.


Avonból van pár, bár a legszebb színek eltűntek, és "anyuka" színeket árulnak helyettük. (Hova tűnt az Arctic Waters?)


Catrice-nek nagyon jók vannak, és mindig hülyének néznek, mert annyit röhögök a fantázianevükön. :) Álommeló lenne ilyeneket kitalálni. (Milyen színű lehet: Berry Potter and Plumbledore? XD)


Essence-t szeretem még és a Rimmel-t, olcsók és szépek a színek, nem csak a már fent említett nude-pink-piros-bordó mentén haladnak.


És most látom, hogy egy NYC szín van a körmömön, bár tőlük csak kettő csodaszép kékem van.


Szerintem mind jók, egyik sem jön le indokolatlanul hamar. De használok egy Essence-es géles fedőlakkot, amitől szebb lesz.

2016. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Moyra a kedvencem. Hosszú ideig fent marad, szép színe van.

Ezen kívül catrice-t szintén szeretem. Nálam viszonylag tartós és gyorsan szárad. Opi is hamar szárad, sokféle szín van belőle és tartósabb fajta.

2016. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az Avon körömlakkjai jók, de nem hosszútávra, mert elég hamar tönkremennek, és nem száradnak meg rendesen. Én mindenképp a Sally Hansen körömlakkokat ajánlom. Akár 1 hétig is viselheted, anélkül, hogy lepattogna.
2016. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Moyra, ILNP, Picture Polish, Colors by Llarowe, Dance Legend, Essence, Avon, El Corazón, BOW 😍 ezeket használom, és nagyon imádom őket! Gyönyörű színeik vannak, az Avon és az Essence lakkokon kívül mind nagyon tartós! (4-6 napot simán kibírnak) 😊😊😊
2016. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!