Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van különbség a két alapozóecs...

Van különbség a két alapozóecset között?

Figyelt kérdés

Az egyiknek teljesen fekete a szőrének a vége, a másikban meg inkább szürkés a legvége.

Minőségben van valami különbség?

Mind a kettő DM Ebelin márkájú.


[link]

[link]


2016. jan. 23. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs gondom az Ebelin márkával, de az ecsetei nem jók, hamar szétesik, szóval nem éri meg. Hogy mi a különbség nem tudom így képről megállapítani. Talán az egyik tömöttebb vagy nagyobb? Mindenesetre egy duo fibre ecset alapozáshoz jobb lenne. Az nem csíkoz.
2016. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a duo fibre ecsetre szavazok, sokkal szebb eredményt lehet elérni vele alapozásnál.
2016. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A két ecset között én sem látom a különbséget,de ezekkel az ecsetekkel csak felvinni tudod az alapozót.. Persze eltudod dolgozni, de hidd el nem lesz szép az eredmény, utána egy szivacsot kell használnod, amivel szét dolgozód az alapozót hogy tökéletes legyen a végeredmény
2016. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!