14 évesen orrpiercing?

Figyelt kérdés
Ugy gondoltam h berakatok magamnak egy orrpiercinget....Páran hülyesegnek tartjak de en szeretnek vmi ujjat is kiprobalni...anyukam azt mondta h szo se lehet rola de en ugy gondolom h erdemes lenne ot meggyoznom :o Vélemény ??????

2016. jan. 23. 19:34
 1/6 anonim válasza:
100%

Én nem szídni akarlak, meg biztosan már anyukádtól is sokat hallottad, hogy ehhez még túl fiatal vagy, de szerintem ez így van.

16/L(hogy nem a régi szép időkkel jövök)

2016. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16/F szerintem nem túl jó. ?egyrészt fiatal vagy és még jó ideig az leszel hozzá. ?és hidd el 14 évenként orrpiercingel..az emberek véleménye is rosszabb lenne rólad. Hidd el..de ha mindenáron akarsz nem muszáj furatni, van felcsatolható is ... de szerintem ne
2016. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gnoomage ***** válasza:
32%

Simán elmegy... Nem tudom mi ezen a nagy cucc, persze fülbevalót már kisbabakorban lehet és lányoknál erősen elfogadott, de ha valaki 12-14 évesen is akár orr vagy egyéb "normális" piercinget akar(vagyis nem nemi szervbe) az meg már hatalmas anarchista smucig hajléktalan lesz... Miközben akár gyorsabban is gyógyulhat mint a fülbevaló...


Ha szeretnéd és nem csak most jutott eszedbe, hanem min 1 hónapja csináltass, és ha nem jön be kiszeded és beforr, a millió pattanás mellett úgyse lehet észre venni és általában a pattanások végére eltűnik a helye...

2016. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg varja vele :)

17L

2016. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Az iskolában (főleg, ha általánosba jársz) minden tanárnak meg lenne rólad a véleménye, normálisabb helyeken úgy is kivetetnék veled, nem hordhatnád suliba. Akkor meg mi értelme? Máshova nagyon úgyse jársz még (feltételezem), arra meg fölösleges, hogy a játszótéren villogj vele a haverok előtt.
2016. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még ehhez.
2016. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!