Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az baj ha alcholos filcel...

Az baj ha alcholos filcel húzom ki a szememet?

Figyelt kérdés

Amikor nem akarom hogy lefolyon a a sminkem szemhéj tushelyett használom.

Az a kérdésem hogy lehet tőle bajom? mármint a kezemre is szoktam vele írni és ott nem lett tőle bajom és végülis az arcomon is ugyan az a bőr van nem?



2016. jan. 29. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy lehet. Kötőhártya gyulladás ismerős?
2016. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó szemhéjtus nem kenődik el vagy folyik el... o.O
2016. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

loreálos tusról beszélünk ami délutánra már mindenhol van csok ott ahol szeretném nincsen.


nem a kötöhártya gyulladásra gondoltam olyan gondom hál istenenek nem volt vele, inkább a bőrrák érdekelne hogy ettől kialakulhat*e

2016. jan. 29. 22:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A vízállóság nem a márkától függ, minden márka gyárt vízállót és simát is.
2016. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez egy vizálló termék mégis lefolyik pedig víz se éri. tudok ajánlani max 3500 forint értékben tartós vízálló szemhéjtust?
2016. jan. 29. 22:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha a kezeden kialakulhat bőrrák, akkor a szemeden nem?

Mert de. Szerintem hagyd ezt abban. Mégis hogy mosod le az alkoholos filcet a szemedről?


Általában a zselés tusok sokkal tartósabbak, szerintem megéri beszerezni.

2016. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a zselés tippet

amúgy arc tonikkal szoktam elmosni kicsit csíp de én bírom a fájdalmat nem szokott zavarni.

2016. jan. 29. 22:52
 8/11 meow26 válasza:
Az irritálja, hosszú távon öregíti, a bőrt, nem hiába nem ajánlják a tonikot sem a szemre. Ott a legérzékenyebb, nem olyan, mint a kezeden. A Manhattan zselés tusa nekem bevált. A Rimmel is most kihozott egy jót, nem azt, aminek a kupakjában van az ecset, hanem a sima tetejűt, az is bazi tartós, az a dörzsölést is állja, csak az szárazabb, nem olyan könnyű felvinni. Picit rá is lóg a felső szemhéjam a mozgóra, szóval nekem extrán kenődésmentes kell. ;) Nekem ez a kettő van, az elsőt a mindennapokban, a másodikat buliban használom. Amúgy nekem is volt L’Oréalom, egy kalap sz.rt sem ér... :/ Ha picit többet szánsz rá, akkor az Artdeco is nagyon ütős, de annak az ára is borsosabb, és hát nem drogériás márka... :)
2016. jan. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem foglak sajnálni ha megvakulsz... komolyan nem értem az embereket hogy képesek ilyen ostoba dolgokra. Akkor próbáld ki az összes tust vagy igazítsd meg napközben de ne kenj már olyat a szemedre amit egyértelműen nem szabad!
2016. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu, nem hiszem el hogy ilyen igénytelen tudatlan emberek léteznek...
2016. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!