Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajánlotok? Milyen szempill...

Mit ajánlotok? Milyen szempillaspirált? Úszó vagyok minden nap úszok reggel délután. És olyan szempillaspirált keresek ami tényleg vízálló és nem kenődik el.

Figyelt kérdés
Milyen márkákat ajánlotok és ha esetleg leírnátok hogy hol és mennyiért lehet kapni azt nagyon megköszönném?

2016. febr. 7. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Úszás közben tényleg nem ajánlatos szempillaspirált használni, mert tutira el fog kenődni, hiába "vízálló". Inkább úszás után használd, meg előtte mosd le. Mást nem tudok ajánlani. Csak pár perc, és inkább ez, minthogy nevetségesen nézz ki az elmosódott festékkel a szemeden.
2016. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál kérj tartós szempillafestést.
2016. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan vízálló ami kibírja az úszást...
2016. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az Avonos Big & Daring vízálló spirál nagyon bevált ilyen szempontból, bár nem tökéletes a kefe, és a festék állaga, de vízállóságra panasz nincs. Tengerparton voltunk nyaralni, 3 napig egyfolytában tengerben voltam, hát ha azt kibírta :D

Ha jól tudom 2000 Ft alatt van, és az Avon termékeit elég könnyű beszerezni.

2016. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!