Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hány éves korotokban...

Blooooow kérdése:

Ti hány éves korotokban kezdtetek el sminkelni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12 évesen - nem kell rosszra gondolni, szempillaspirált használtam, néha ilyen szájfény jellegűt, aztán jött szépen a többi. most 16 éves vagyok, és egészen jól sminkelek, néha elgondolkodom, lehet, videókat is kéne róla csinálnom. úgyhogy ha érdekel a téma, érdemes elkezdeni, nem leszel ettől rossz ember. igazából ez pl. számomra nem arról szól, hogy most ettől ilyen magabiztosnak érzem magam, meg tetszeni akarok valakinek, vagy nemtom, hanem egyszerűen nagyon szeretek sminkelni és kész. ez egyfajta játszadozás, az lehetsz, olyan karakter, aki akarsz :) de amúgy vannak, akik meg nem szeretnek, azzal sincs semmi baj. próbáld ki, max. nem jön be. :P
2016. febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Joe.38 ***** válasza:
47 elmúltam. Mai nap se kezdtem.el.sminkelni. Nincs is tervbe véve .
2016. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
44 vagyok és a vicces pasik miatt megjegyzem, hogy nő. De nem sminkelek. Max ha nagyon muszáj szemceruza és spirál.
2016. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
14 évesen natursmink( alapozó,púder,szemhelypúder ami csontszinu, bronzosító vagy pirosító, szempillaspirál) :)
2016. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14 éves lehettem talán, de csak szempillaspirált használtam. Most már bánom, mert az akkor szép hosszú, göndör pilláim mára letöredeztek tőle. Visszanöveszteni pedig nehéz. 17 évesen kezdtem szemceruzával (először világoszöld, majd kék, lila és fekete színekkel) körberajzolni a szemem, spirállal kiegészítve.

Jelenleg szinte csak tusvonalat rajzolok feketével, esetleg még ceruzával kihúzom az alsó szemhéjam (+spirál). Alapozó, púder csak akkor, ha nagyon színtelen az arcom, vagy pattanásos, vagy különleges alkalomra készülök (nagy randi, bál, ...).

20/L

2016. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14-15 évesen kezdtem,de akkor csak korrektort+szempillaspirtált használtam. Jelenleg pedig alapozót,púdert,pirosítót,szempillaspirált és ajakápolót használok naponta.


20/L

2016. febr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
16 vagyok és nem sminkelek, nincs rá szükség :)
2016. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!