Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezeket az eredeti Chanel és Dior kozmetikumokat?

Figyelt kérdés
Parfum,puder,szajfeny,ruzs,alapozo,pirosito,lakk, stb

2016. febr. 18. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén szólva én nem vennék ilyet.

Nagyon sokszor olvasom a Krémmániát , van sok pozitív vélemény az ilyen kategórisá kozmetikumokról, de sokan vannak, akik csalódnak bennük.

Ez meg ugye szerencse kérdése.

A legdrágább alapozóm , egy Estée Lauder volt, 12000 Ft-ért. Míg az emberek 98%-ának bejött, nekem nem. :(

Kidobott pénz volt.


Most így ránéztem a Chanel Le Vernis lakkra. 62 vélemény van róla és az 5-ből csak 3,5 csillagot kapott. Szóval egy sima közepes lakk. 7990 Ft-ért.

2016. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Én Lancome termékeket vettem egyszer, púder, pirosító, szemhéjfestékek.

Nem vettem észre, hogy bármivel is jobbak lennének az átlagos vagy olcsó drogériás termékekhez képest. Szebb a design, a csomagolás, elegánsabb, de maga a termék nekem nem vált be jobban, mint pl. egy olcsó Essence.

Lakkból vettem Art Deco-t 4000 forintért, ugyanúgy lekopott, mint az 500 forintos Miss Sporty és ráadásul még lakkozni sem volt vele egyszerű, mert eléggé csíkozott.

2016. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Parfümről nem írtam az előbb.

Abból nekem van pár kedvencem, nem a legolcsóbbak 15 ezres kategória kb.

De pl. néztem múltor 30-40 ezreseket, nem tetszett egyik sem.

Vagy pl. van olyan 4000 Ft-os is, ami tetszik.

Szóval ez is eléggé változó. Nem feltétlenül az ára a meghatározó.

2016. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a parfümből venném meg az eredetit, próbáltam ezeket a sminktermékeket, nekem se volt olyan különbség, hogy megvegyem.
2016. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Parfümöt igen, minden mást meg ésszel. A chanel alapozók agyon vannak illatosítva, és rengeteg embernek ez a mennyiségű illatanyag már irritálja a bőrét, kiszárítja, vagy kiütéseket kapnak tőle, alapozók esetében érdemes az összetevőket tanulmányozni pont emiatt, elvégre egész nap az arcodon van, nem mindegy, mi van benne. A többi termék esetében meg nagyon változó a minőség, érdemes az üzletben kipróbálni, utána olvasni.

Nekem egy 10ezer ft-os Estée Lauder alapozóm van, azt nagyon szeretem, volt egy Clinique 7000 Ft-os korrektorom is, ami tényleg jó volt, de vannak olcsóbbak is, amik tudják ugyanazt.

Bőrápolási termékekre én nem sajnálok többet költeni, ha azok tényleg jók, de sminkre nem szeretek sokat költeni egy-két dolgot kivéve.

Ha valaki olyan, hogy ugyanazt használja mindig, akkor persze, szerezzen be egy jobb minőségűt, akár drágábban is, de akinek mániája, hogy minden második héten új alapozót vesz, meg hetente új rúzst, annak szerintem barátibb, ha megmarad az olcsóbbaknál, azok között is van jó.

2016. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az elvem, hogy bőrápolásra költsünk többet, és akkor nem kell a legdrágább alapozó mondjuk.


Parfümből nyilván megéri, de az más. Attól Dior parfüm egy Dior parfüm, hogy Dior parfüm. (Ez egyébként logikus. :D)


A krémmániás véleményekkel szemben azért vannak fenntartásaim, mert lehet, hogy aki épp kipróbálta a Chanel alapozót, soha életében nem hámlasztott, vagy nem hidratált alá.


Ami úgy érzed, hogy fontos, az megéri. Nekem pl. van 3 doboz körömlakkom, egyenként olyan nehezek, hogy megemelni csak sérvkötővel érdemes, de nem vennék még MAC-eset se, pedig az annyira nem drága.


De rúzsból meg csak MAC-et veszek. Szájfényből nem vennék semmit. Tehát egyéni preferencia.

2016. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Vannak Chanel és Dior kozmetikumaim is.


A Chanel púdernek nekem az állaga, a fedése, és a színe sem jött be. A Chanel körömlakkot szintén nem szeretem (bár egyébként is géllakkozom leginkább).

Chanelből a szemhéjpalettáit szeretem, meg a rúzsai közül néhányat. Ezek viszont hibátlanok!


Diorból is szemhéjpalettát vettem legutóbb, egy gyönyörű limitált kiadást. Imádom.

A Dior lip maximizer szájfény az egyetlen szájfény amit használok. ezt viszont nem cserélném le másikra.

Púdereit nem próbáltam, nem is szeretném, szerintem nem lehet jobb a Chanel-nél, de ez csak feltételezés.



YSL-től szintén a limitált palettáim tökéletesek.


Szemceruza csakis Pupa… Ez jött be, kb 10 éve csak ezt használom. Nem maszatolódik, és igazi fekete színe van.


MAC: "A" minden… :D Alapozó, preprimek, púder, sminklemosó, rúzsok minden mennyiségben, szemhéjpaletták, szempillaspirál, szemöldökceruza,

szájkontúr, tus, ecsetek, bronzer, highlighter, stbstbstb… Nekem a maximálisan legmegfelelőbb márka, mindenét imádom.

2016. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
92%

Chaneltől csak a rúzsokat próbáltam, azokat nagyon szeretem.

Diorból a szemhéjpúdereket szeretem, YSL-ből pár rúzsom van.

A legtöbb sminkem, kozmetikumom a MAC-től van. Drága, meg minden, de akkor is tökéletes, még sosem csalódtam bennük. A rúzsaikat úgy gyűjtöm, mint kiskoromban a matricákat... :D


Parfümökből egyértelműen megéri, nekem 4-5 kedvenc drágábba parfümöm van, azoknál jobban még nem találtam.

2016. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

parfümből nekem csak Chanelem van,azok a kedvenceim :)

szempillaspirálban nekem a Lancome a legjobb eddig :)

ezenkívül a Chanel rúzsok nagyon jók,a Lancome szájfényei,és a Dior szájfényei :)

alapozóból és arcpírből pedig az Alcinat használom.

hirtelen ennyi jutott az eszembe :)

2016. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!