Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hugo boss-boss fm, :Christian...

Hugo boss-boss fm, :Christian Dior - Fahrenheit-fm, Armani-black code-fm Armani aqua di gio-fm. Ezek mennyire hasonlítanak az eredetihez, illetve mennyire tartós az illatuk, melyik a jobb parfüm?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 03:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is, menj be egy parfümériába,egyszerre 2 kiválasztott parfümöt fújj ki, kezedre, legjobb a pólódra-azon több napig érzed az illatot.-

Így el tudod dönteni. Utána újból a másik 2-márkát próbáld ki így.

A legnagyobb márka a Christian Dior-ezek közül szerintem, van 200 ml-kiszerelésben is.


[link]

2016. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1: a kérdező másolatok után érdeklődött.


Kérdező: nekem az fm nem szimpatikus amiatt hogy úgy működik mint az Avon. Ha bp-i vagy, akkor van egy igen hasonló brand, kb ugyanazt mondja magáról mint az fm csak nem lengyel hanem török. Viszont vannak üzleteik, ahol ki lehet próbálni az illatokat.


[link]

2016. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem az olyan embereket, akiknek nincs pénzük luxustermékekre, szóval vesznek hamisítványt, hogy azzal "felvágjanak". Inkább gyűjts egy eredetire, mondjuk ezek közül Dior. Nekem olyan kölnim van, teszek magamra egy cseppet és kb a szobában is elterjed az illata, a feromonos hamisítvánnyal meg max 1-2 órára ha eléred a habihatást.
2017. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!