Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti a szemüveget vagy...

Lányok, ti a szemüveget vagy a kontaklencsét választanátok inkább?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem ha kellene egy jo kis szemüveget választanék. Ma már olyan jok vannak. A kontaklencse nagyon kényelmetlen.
2010. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
akinek jól áll a szemüveg annak injább szemcsi , de pl valakinek nagyon semmijen szemüvek nem áll jól annak inkább kontaklencse
2010. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kontaklencse, nekem abszolút nem kényelmetlen.
2010. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szeretnék lencsét, de félek tőle, mert sok rosszat hallottam róla. Fertőzéseket is lehet kapni, ha valaki nem vigyáz én pedig elég szétszórt vagyok néha. Illetve nem tudom hogy fel tudnám-e helyezni.

A szemüveggel nincs problémám, sok stílusos szemüveg van manapság. Csak attól félnék, hogy össze ne törjem vagy el ne essek benne!


Szóval én szerintem mindkettőt használnék, lencsét és szemüveget is. A legtöbbször szemüveget, mert azt egyszerűbb.

2010. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Mind kettőm van. Kontaktlencsét használok többször. Nagyon ritkán szemüveget.


Kontaktlencse párti vagyok, nagyon. És így van ez már 5 éve.

Pl: nem párásodik be, nem kell naponta törölgetni mert koszos, esőbe is lehet használni, lehet benne sportolni, nem nyomja a fejem, nem verhetem le.


A lencse egyáltalán nem kényelmetlen. Behelyezése is kb fél perc.


21/L

2010. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Akkor, lehet énis megpróbálom^^ viszont énis szétszórt vagyok, de igyekezek majd vigyázni rá

2010. márc. 31. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
7 éve hordok kontaktlencsét, és sirva fakadnék ha szemüveget kellene viselnem! Néha felveszem ugyan, de nagyon zavar. Alól, oldalt mindig kilátok! Igy meg olyan mintha visszakapnám az igazi szemeimet! :D
2010. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem lencsém is van, meg szemüvegem is.... mindkettőt szeretem, bár a kontaklencétől az elején féltem, sokat küszködtem vele, mire feltudtam helyezni, de ma már nagyon szeretem. [:
2010. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!