Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen termékeket használjak,...

Milyen termékeket használjak, hogy egészségesen ragyogó legyen az arcbőröm? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az arcbőröm kombinált, a T-vonalam általában zsíros (kivéve télen, akkor úgymond normál), az arcom időtől függően normál/száraz. Eddig mattító alapozót használtam mattító púderrel, de így meg annyira élettelennek tűnik az egész, ezért arra gondoltam, hogy ideje váltani, de nem tudom, hogyan. Milyen párosítás lenne jó? Egy mattító primer valami egészséges fényt adó alapozóval, fényt adó alapozó mattító púderrel, vagy mattító alapozó valami ragyogást kölcsönző púderrel? Nem szeretnék alapozóból és púderől/primerből is csillogósat választani, mert akkor már biztos, hogy zsíros arcbőr hatását keltené, azt pedig végképp nem szeretném.

2016. febr. 21. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt; télen ráadásul amúgy is (a szokásosnál is) fehérebb az arcom, úgyhogy ilyenkor mindig egy kis pirosítóval kombináltam. Én alapozóról BB krémre váltottam mattító púderrel. A BB krém is passzolt a fehér bőrömhöz, de kicsit melegebb tónusúvá vált tőle. Én leginkább a pirosítót javasolnám + ha nem durván zsíros a bőröd. akkor szerintem nem muszáj az alapozódnak is mattítónak lennie, elég egy jó púder :)
2016. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!