Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy második lyuk a fülembe...

Van egy második lyuk a fülembe és még az a gyogy fülcsi van benne és ki akarom venni de a barátnőm is kivette és azt mondta nagyon szédült vajon én is szédűlnék?

Figyelt kérdés
Illetve tegnap megpróbáltam kivenni es nem jön le a fülcsi hátsó része. Annyira erősen kéne húzni?
2016. febr. 28. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
úristen de sötét vagy:DDD
2016. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség:)

Szoktak mondani egy időt, hogy mennyi idő után célszerű kivenni, kicserélni. Nekem 6 hetet mondtak, de nekem ekkor még fájt ezért vártam, amíg teljesen megnyugszik. Előbb is kiveheted, csak ha még fáj akkor ez nem túl kellemes illetve akár be is nőhet, nyilván ha teszel valamit a helyére, akkor nem, de arra vigyázni kell, hogy ne fertőződjön, gyulladjon be. Picit lehet, hogy erősebben kell húzni, én sem tudtam könnyen kivenni, ha jól emlékszem.

2016. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!