Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vki használt már Synergen...

Vki használt már Synergen alapozót ha igen akkor mi a tapasztalaitok róla?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül kb? Milyen árnyalatokban van?
2010. ápr. 1. 16:25
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi ez még lemaradt kb meddig marad az arcon? jó miteszeres bőrre is? igazából nekem nem pattanásos hanem miteszeres eddig l'oreál használtam de sajnos kifogyott és sajnálok 4600ft ot kiadni érte:S jah és erre raknék egy kis korrektort ami elég jó márkájú malu wilz-es:)
2010. ápr. 1. 16:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem olyanom van jelenleg. olyan 500-600 forint körül van ugye a rossmanba. azt hiszem 4 vagy 5 színben lehet kapni. az arcon 3 órát minimum kibír persze hogyha jól rögzíted(mint írtad) akkor többet is :). a mitesszeres bőrt jól elfedi szerintem. pár száz forintot megér úgy gondolom :)

19/L

2010. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszy a választ sztem kipróbálom igazából nem veszítek semmmit:);)
2010. ápr. 2. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szia:) én is ezt a fajtát használom és nagyon jó! rá is van írva hogy nem tomíti el a pórusokat és nekem amíg suliban vagyok teljesen korrektül az arcomon marad.használok még arctisztítót miteszeres bőrre,az is 500 forint volt és szuper:) szerintem megéri kipróbálni,mert ha tényleg hat akkor jól jársz vele:)
2010. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszy a választ és egy kérdés h neked is vannak bőrhibáid tehát van miteszered ill. pattanásod is?
2010. ápr. 27. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
előző vagyok:) vannak miteszereim,amire synergen arcradírt használok. szépen múlnak tőle,azóta pattanásom is alig alig akad,max mielőtt megjöne a bajom:D. Jah és reggelente a hideg vizes arcmosás baba szappannal..szuper eredményt hoz. legalábbis nekem nagyon bevált. a synergen kozmetikumokkal és ezzel az arcmosós dologgal 2 hét alatt rengeteget javult az arcbőröm! :)
2010. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszy a választ és kb meddig marad ez at alapozó az arcodon?
2010. máj. 5. 13:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
egész napos hatása van úgy vetem észre.:)
2010. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
*vettem xD
2010. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!