Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik jobb alapozáshoz?...

Melyik jobb alapozáshoz? Szivacs vagy ecset?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 10:41
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Teljesen személyes preferencia kérdése. Az ecset néha csíkozhat, a szivacs meg sok terméket magába szívhat. Én az ecsetet jobban szeretem, nekem azzal gyorsabb.
2016. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Gyerekkoromban" nedves szivaccsal vittem fel az erős fedésű Ben Nye-t, ami jó volt, mert nem volt így annyira maszkos.


Manapság ecsettel viszem fel a gyenge-közepes fedésű alapozót.

2016. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először kézzel vittem fel, elképzelni nem tudtam, hogy egy szivacs miért lehet jobb. Aztán kipróbáltam, évekig használtam, és azt nem tudtam elképzelni, hogy egy ecset miért lehet jobb. Neten nagyon árban lehet venni, mióta megvan, nem nyúlok máshoz, tökéletesen bírja, de már megvettem az utánpótlást. Függ az alapozódtól, meg attól, hogy melyiket tudod jobban kezelni. érdemes kísérletezni
2016. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az alapozótól is függ
2016. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szivacsoknak a pálesz, a kerítésszaggató.
2016. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!