Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16 17 18 éves lányok! Ti...

16 17 18 éves lányok! Ti milyen sminket tesztek fel suli előtt?

Figyelt kérdés

És milyen márkákat használtok? :)


17/l


Én rimmel bb, catrice camourflage cream korrektor,szemöldök ceruza,benefit/maybelline spirál, pupa barna szemfestékkel felül kihúzom halványan a szemem, thebalm bronzosító vagy essence pirosító, rimmel rúzs egy pici, de főleg labello/maybelline baby lipset használok.


Szinte láthatatlan rajtam, nagyon keveset használok mindenből, nem mindenből teszek az arcomra.



2016. márc. 6. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz 15 vagyok, de azert valaszolok, en csak alapozot es pudert szoktam mindegyik Avonos, de nekem nagyon bevaltak.

Bocsi az ekezetekert.

2016. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem a kérdezett korosztályba tartozom, de tisztán emlékszem még, miket használtam 16-18 éves koromban :) (20 vagyok)

Alapozó: akkor még a nagy kedvencem, L'oreal mat' morphose, sajnos 18 éves koromban szűnt meg. Azóta sem találtam ahhoz foghatót :(

Szempillaspirál: Maybelline (most már ebből is mást használok, akkor nagy szerelem volt ez)

Pirosító: mikor milyen márkájú, annyira itt nem számított

Ezek mindennaposak voltak, néha-néha jobban kifestettem a szemem, a számat viszont soha. (Azóta ez is másképp van :)

2016. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nivea BB cream et használok,essence szemöldök ceruzát,rimmel wake me up szempillaspirált,maybelinne babylips a sima szintelent,avon bronzosító,meg néha napján egy tusvonal. 17/l
2016. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Maxfactor szemceruza - ezzel alul kihúzom a szemem

Avonos, "szétágazó" (tehát nem összeragadt) szempillákat csináló spirál, majd egy Miss sporty spirál, ami hosszabbítja és erősíti picit a szempillákat

néha egy kis Astor lift me up korrektor, de nem igazán alapozózom magam, nagyon besárgít minden :/

időnként labellozok, vagy használok egy színtelen szájfényt, ami nem is annyira csillog, inkább csak ápol, ez Essence márkájú

2016. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Rimmel bb krém; korrektor: változó, mikor hogy szükségeltetik; szemceruza: alul- rimmel nude, felül- astor barna; szemhéjpúder: catrice nude paletta vagy max factor; szempillaspirál: ha van tesi- Bourjois twist up the volume waterproof, ha nincs- avon super shock.

Rúzst nem használok, mert vagy a szemeimet vagy a számat hangsúlyozom, de vastag a szám, így magától elég hangsúlyos (neutrogena balzsamot használok)


12.o

2016. márc. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
58%

Nem használok sminket☺

16/L

2016. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Én sem használok:) Semmi bajom az arcommal...16/L
2016. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
BB krém, púder, szemfesték (bronzos-barnás vagy rózsaszín-lila árnyalatú színeket használok, mikor melyik illik jobban a szettemhez), szempillaspirál, néha fekete tus és halvány piros szájfény vagy színtelen ajakápoló. Márkákat nem tudok, mert több szemfestékem is van, többféle tus, púder stb. Többnyire ilyen drogériás cuccok Dmből vagy Rossmannból, főleg Rimmel, Loreal, Rdel Young vagy vmi ilyesmi. 18/L
2016. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyan nincsenek pattanásaim, és sima a bőröm, de sajnos természeténél fogva zöldes-sárga. Iszonyú sápadt vagyok, folyton betegnek néznek, szóval alapozót használok, hogy emberi színem legyen. Max Factor Colour Adapt-ot teszek fel, elég világos árnyalatot, hogy menjen a nyakam színéhez. Imádom. Kevés is elég, hogy szép színem legyen, és nem kell egy kilót felkennem. Korrektort nem használok, mert nincs minek, a szem alatti karikáimat is csak kiemelte, amivel eddig találkoztam. Púdert sem szoktam használni, max ritkán, akkor Astor Perfect Stay-t. Csak az almácskáimra és a környékükre viszem fel. Ott nem szoktam alapozót használni, hogy ne tűnjenek el a szeplőim, mert szeretem őket.:) A szemöldökömhöz L'oréal Paris Brow Artis Designer-t használok, valamint a Miss Sporty Eye Brow pencilt. A belső szemhéjamat a Maybelline linerefine expression kajal-al húzom ki. A szempillaspirálom a L'oréal Paris Volume Million Lashes Féline, amit imádok, mert meseszép, nagyon sötét és hosszú pillákat csinál, amik egyáltalán nem tapadnak össze. Ráadásul kibírja, hogy folyton könnyes a szemem, nem mosódik el. Pedig tényleg folyton "sírok", a széltől, levegőtől, nevetéstől, még is szépek maradnak.

16/L

2016. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Alapozót csak akkor ha van 1-2 patti vagy pattanás után maradt folt és csak oda , eldolgozva. Ezen kívül szempilla göndörítőt (néha) és szempilla spirál, szemöldök --> szemöldök ceruzával vagy porral. Ennyi a napi sminkem és sokkal szebbnek érzem magam mint ha agyon lennék sminkelve..szóval fő a természetesség lányok! Teljesen felesleges bronzosító meg pirosító..minek? Sokkal szebb ha valakinek a valódi , alapozó nélküli arca látszik mint az agyon alapozózott ami a nap végére undorító tud lenni ;)
2016. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!