Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kezdjek el sminkelni?

Hogyan kezdjek el sminkelni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és szeretnék elkezdni sminkelni. Milyen termékeket vegyek? A natúr smink híve vagyok. Alapozó, korrektor, szempillaspirál.. Ezeken kívül mi kell még? Hogyan tudom kiválasztani hogy milyen alapozó illik a bőrömhöz? Mire figyeljek a vásárláskor? Tanácsokat, tippeket szívesen fogadok :)
2016. márc. 7. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha ram hallgatsz nem kezded el
2016. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
krémmánián nézegetheted, hogy melyik márka jó, azon belül is melyik termék mennyire válik be általában az embereknek. videókat (inkább külföldi) nézegethetsz, azokból tanulhatsz, kezdő sminkeseknek is vannak nyilván.
2016. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) sajnos csúnya pattanásos a bőröm, ezért gondoltam hogy elkezdem.
2016. márc. 7. 17:26
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem alapozó, korrektor, szempillaspirál és szájfény. A boltokba általában vannak próba alapozók (Tester) azokat kipróbálhatod
2016. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én 14 vagyok, es sminkelem magam...

linkelek nehany jo es olcso termeket, amiket enis hasznalok!:)

korrektorok: [link] (ez a borhibakra, illetve a pattanasokra jo nagyon)

[link] (ez a szem alatti karikakra!)

alapozo: [link] (en ezt a bb kremet nagyon szeretem! pattanasos borre van, es nagyon jol fed:))

viszont ha erosebb fedest szeretnel, akkor ezt nagyon tudom ajanlani: [link]

hogy mindez fentmaradjon, en fixalom ezzel a matttito puderrel: [link]

szempillaspiralok: [link] (a feketet mindenfelekeppen probald ki!:) dm-ben 650ft es ennyi penzert ajandek!)

[link] ez nem drogerias, viszont nagyon jo ezis!!

En szinezett ajakapolot hasznalok, mutatok nehanyat:)

[link] (jo az illlata, szep a szine, jol hidratal!)

[link] (ez nem hidratal valami jol, de nagyon szepen csillog! :)

2016. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja es vannak tesek a drogeriakban, a kezeden megtuddod nezni a hozzad illo szint :)
2016. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!