Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon műszempilla? 18/L

Otthon műszempilla? 18/L

Figyelt kérdés

Nagyon szép hosszú pilláim vannak,sűrűek is,mindenki azt hiszi mű. Alkalmanként viszont,ha mondjuk fellépésem van,vagy buliba megyek,szeretnék még hosszabb pillákat. Kozmetikushoz nem szeretnék menni. Elég ha csak néhány napig fent marad.


Lehetséges ez? Sminkes videókban is csomó olyat látok,hogy maguknak ragasztják fel,aztán ha itt az ideje,tök egyszerűen lehúzzák,legalábbis egyszerűnek tűnik. Milyen ragasztó kell,és milyen pilla ami még nem undorítóan mű? És honnan érdemes ilyen pillákat szerezni? Hogy kell felragasztani?

Ugye nem árt a sajátomnak? Nem szeretném semmiképp,ha letörné vagy bármi...


Köszönöm!


2016. márc. 10. 06:48
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenképp műszempilla ragasztóval ragaszd fel. általában ha veszel műszempillát jár hozzá, de külön is tudsz venni. én is csak "sufni műszempillás" vagyok. netre beütöttem, youtube vidi és itthon feltettem. elvileg a saját szempillád is kijöhet gyakori ragasztgatás után. na én is csak egy két alkalomhoz használom, nem napi szinten, nekem idáig semmi látványos kárt nem okozott. kozmetikai vagy fodrászkellék kereskedésből szoktam vásárolni. van több féle hosszúságú sűrűségű köves színes.. majd ha vettél műszempillát azt is olvasd el meg a ragasztót is. tehát mennyit hogyan vigyél fel a szempillára stb. ha otthon akarod csinálni meg youtube.
2016. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!