Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi történne, ha hajszínezővel...

Mi történne, ha hajszínezővel festeném be a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Undorító szemöldököm van sajnos, és már kipróbáltam pár természetes módszert, de nem segített. Szőkés szemöldököm van a kávébarna színű hajamhoz. Emellett nagyon ritka, alig van :/ Próbáltam ricinusolajjal kenegetni de nem használt. Minden reggel utálom kitölteni a szemöldökömet, mert béna vagyok és sose lesz egyforma, anyám meg nem enged el kozmetikushoz. Ezért gondoltam, hogy mivel nemsokára úgyis befestjük tartós hajszínezővel ezért a maradékból kipótolnám a szemöldökömet... Milyen következményei lennének? Nagyon hülyeség?

Köszönöm!



2016. márc. 13. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Be lehet festeni színezővel, hajfestékkel is, teljesen jó a célra, de nem kell addig rajtahagyni mint a hajon, csak pár percig. És vigyázva mert ha a szemedbe megy az nem tenne túl jót.
2016. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Kb. hány percig hagyjam rajta? Nem akarok nagyon sötétet, csak olyan visszafogottabbat, de azért legyen :D

2016. márc. 13. 22:25
 3/6 anonim válasza:
Én meg pont úgy tudom, hogy hajfestékkel illetve színezővel nem szabad szemöldököt festeni. Az oka az gondolom az, hogy a szemöldőködön a bőröd vékonyabb és a hajfesték/színező nagyon kikezdheti. Főleg mert nem tudod pontosan, hogy mennyi idő után mosd le onnan. Azt tudom még mondani, hogy amikor én színeztem a hajam, akkor a színező dobozára rá volt írva, hogy csak hajszinezésre használatos, szemöldök festrésre tilos használni.
2016. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sötét a szemöldököm, szőkítem a hajam, és bár tényleg rá van írva, hogy ne használd szemöldökre, nem érdekel. Nem fogom a külön kis szemöldök világosítót megvenni drágábban. Mindkettőben ugyanaz van. Gondolom, rá kell írniuk, hogy ha az idiótának a szemébe megy, ne tudjon perelni.


Hajfestést azzal kezdem, hogy belefésülök egy kicsit a szemöldökömbe, így amíg a tövemre is felteszem, folyamatosan figyelem, mert hamar hat.


Gondolom, színezővel ugyanez van.

2016. márc. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Írok privátban!
2016. márc. 17. 15:21
 6/6 anonim válasza:
Szerintem inkább vegyél külön erre kitalált festéket. Nem olyan vészesen drága....500-600Ft/doboz. És ez nem csak egyszeri használatra elég!
2016. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!