Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vásároltam a diamond nails-től...

Vásároltam a diamond nails-től egy otthoni gél lakk készítő szettet. Ha tudtok, legyetek szívesek segíteni?!

Figyelt kérdés
Kaptam hozzá egy füzetet, amiben pontosan le van írva, hogy mit hogyan kell csinálni. Pontosan úgy csináltam minden lépést és a lakk 2 nap után el kezd lepattogni. Vagy esetleg az alaplakkot fixálni kellene utána rákenni a lakkot? Vagy a lakk minősége nem jó?(ebben kételkedem mert diamond nails-es az alap-fedő lakk és a szines lakkok is) Valaki ha tud erről valamit, legyen szíves megírni. Válaszotokat előre is köszönöm!
2016. márc. 18. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Polírozz rendesen, zsírtalaníts rendesen, és inkább szárítsd kicsit tovább az összes réteget, hogy ne váljon fel. Nem tudom, mennyi időt ír, de ha pl. 30 mp, akkor szárítsd 45 mp-ig.
2016. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Megnéztem mit tartalmaz az az induló csomag, és valószínű az lesz a probléma forrása, hogy Prep-et kaptál, de Primer-t nem... A Primer egy tapadás elősegítő anyag, ami több későbbi kellemetlenségtől is megóv, ezt a Prep után kell felvinni, amint megszáradt. Nagyon sokáig elég, nem drága.

Nem dolgoztam még Diamond-os termékekkel, bár jót hallottam róluk, a Crystal vált be, és nem is nagyon szeretnék változtatni ezen a téren.

Annyit még szeretnék mondani, hogy tényleg nagyon fontos, hogy le legyen zsírtalanítva, óvatosan megbolyhozva vagy finoman megreszelve (alaposan, de nagyon óvatosan, mert idővel a körömlemez vékonyodhat..), és teljesen portalanítva.

Remélem be fog válni a későbbiekben :)

2016. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképpen fogok próbálkozni még vele, a primer-t is megvásárolom akkor, remélem be fog válni, mert jókat hallottam róla azért vásároltam meg. :)
2016. márc. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!