Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Besötétedik a sminkem mitől...

Besötétedik a sminkem mitől van ez?

Figyelt kérdés
Garnier BB krémet használok, világos színűt és erre szoktam még felvinni egy kis she szintén világos színű púdert. A krémet kézzel, a púdert pedig púderecsettel. Néhány perccel utána besötétedik az egyébként világos színű arcom és ilyen sárgás barnás árnyalatot vesz fel, nagyon nem szép :( Mitől lehet ez, valamit rosszul csinálok?

2016. márc. 19. 13:48
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem csinálsz semmit rosszul, sok alapozó oxidálódik levegőn és változik a színe, miután megszárad. Legközelebb, ha alapozót, vagy ilyesmit veszel, kend fel a kezedre, arcodra, és vagy menj haza, vagy mászkálj még 1-2 órát, és akkor látni fogod, hogy megváltozik-e a színe vagy nem.
2016. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak azt nem értem hogy ez miért csak most fordult elő? Mármint már évek óta használom ezt az alapozót és nagyon szeretem mindig jo volt. Olyankor szokott ez jelentkezni, amikor már csak kevés krém van a tubusban.
2016. márc. 19. 13:58
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Gondolom valamelyik összetevő okozza ezt, és az lemegy az aljára, legközelebb rázd fel használat előtt :)
2016. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké kipróbálom :)
2016. márc. 19. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Mire a végére érsz, a tubusba is kerül levegő, tehát már oxidálódik azelőtt is, hogy felkennéd. Pluszba valószínűleg meg is romlik addigra.

Dobd ki és vegyél egy újat. Alapszabály, hogyha egy termék színe, szaga, állaga változik, akkor már megromlott.

2016. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!