Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Duciknak/kovereknek koldok...

Duciknak/kovereknek koldok pc? Lehetseges?

Figyelt kérdés
Tudom jonnek az olyan valaszol, h undorito egy hajas hason amin uszogumik vannak stb! Meg ertem, de en nem mutogatni es nem mas miatt szeretnek csinaltatni hanem mert nekem tetszik!! Termeszetesen nem mutogatom a hasam szoval csak en latom illetve a baratom! A kersesem az lenne hogy ilyen hason is lehetseges?? Tudom hogy lassabban fof gyogyulni, de nem lehet belole bajom? Egyebkent nem log ra a haj a koldokomre de azert vannak uszo gumik :S A normalis valaszokat, elore is nagyon szepen koszonom!!
2016. márc. 23. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
mért ne lehetne lehetséges? nincs küldönbség.. ugyan olyan mindenkinek súlytól függetlenül:) ha szeretnél csináltasd meg:)
2016. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ! :)

További szép estét neked! :)

2016. márc. 23. 22:26
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Persze, meg lehet csinálni :) Még mutogathatnád is, az emberek olyan ügyesen elfordulnak, ha hajléktalant látnak, vagy egy anyukát, aki indokolatlanul cibálja a gyerekét, majd elfordulnak akkor is, ha nekik nem tetsző köldökpiercinget látnak :D
2016. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
lehetséges, de tényleg ne mutogasd lol.
2016. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Minden lehetséges, csak azért tényleg gondolkodj el hogy minek? Komolyan a hájas hasadon tetszene neked egy piercing? Nekem is volt hájam, örültem ha nem kell tükörbe néznem mert ronda és kész, nincs mit szépíteni ezen... mondjuk 3 hónap alatt le is adtam, szerintem neked is inkább ezzel kéne foglalkozni. Most berakatnál egy piercinget ami hónapokig ronda vörös, gyulladt, gennyes, meg hát ha irritálja valami, pl a ruha akkor utána is ilyen... szerintem még neked sem tetszene ha így látnád.
2016. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem kertem velemenyeket!! :) Annyit kerdeztem lehetseges-e!! Latom van ako meg ertette a kerdest van aki pedig nem! :)persze velemenye termeszetesen mindenkinek lehet!!

A kerdest nem jol ertelmezoknek pedig annyit, hogy nem egy 100 kilos tehen vagyok, es a jelenlegi sulyomob/alkatombol egeszsegugyi problemak miatt nem tudok le faragni, bar mennyire is szeretnem es probalkozok! :) Es mivel szeretnek koldok piercinget, elfogadtam magam hogy sajnos ilyennek kell lennem! Attol fuggetlenul magamnak szeretnek! En is szegyenlem hogy nem vagyok vekonyabb, de mint mondtam nem mutogatom "az undorito testreszeimet"!!:) azert koszonom a valaszokat!:)

2016. márc. 24. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
11%
Most oszinten nem tok mindegy neked?! Inkább a fogyokuraval foglalkoznal.
2016. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!