Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyáron ha melegetek van/izzadt...

Nyáron ha melegetek van/izzadtok az alapozó nem folyik le rólatok?

Figyelt kérdés
Én nem rég kezdtem el használni, de nyáron nem fog lefolyni?
2010. ápr. 5. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
de lefog sajnos:S ezért fixáld puderrel
2010. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
nyáron nem kene alapozót. elég ciki, ha elfolyik, ahogy izzadsz. azt a púder sem fogja meg. pl ha az ember letörli a homlokát.
2010. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Arról nem beszélve,hogy nyáron ahogy kilépsz a lakásból ér a nap fénye és beleég a smink az arcbőrbe.
2010. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Alapozót nem muszáj ám napközbenre és mindig használni. Estére buliba oké, de nyáron utcára az ég világon semmi szükség nincs rá... Ráadásul igen, lefolyik, elkenődik, rámegy a ruhádra, beleragad a kosz.

Ha csak nincs valami komolyabb bőrhibád (a pár pattanás nem számít annak), akkor nem ajánlom, hogy mindig használjátok. Ha fénylik a bőröd, akkor amúgyis jobb a púder és azt is csak oda, ahol muszáj.

Nem jó a túl sok smink, mert maszkszerű hatást kelt és a bőrnek sem tesz jót, hogy nem tud szabadon lélegezni.

25 éves vagyok, és sokan szokták dícsérni a sminkem, szememet pl mindig festem, és még mindig elkérik néha a személyim a szórakozóhelyeken, szóval nyugodtan hihettek nekem. Meg amúgyis a divatszakmában dolgozom ;)

2010. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nyárra nem szoktam használni, olyankor inkább lebarnulok:) És így nem látszanak a karikák a szemem alatt.

Amúgy ha ragaszkodsz az alapozóhoz, akkor nagyon keveset vigyél fel, és vegyél jó minőségűt (Vichy, Mac stb).

És fixáld púderrel.

2010. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Alapozó, púder, meg még ki tudja milyen büdös, kémiai anyagok vannak rajtatok nyáron? Gusztustalan...De tényleg!

Tudjátok Ti, hogy milyen büdös ettől a sok sz@rtól az arcotok? Mikor az egyik barátnőmnek köszöntem puszival és volt rajta alapozó meg még fogalmam sincs micsoda, olyan büdös volt!!!!

Most komolyan! Ne mondjátok már, hogy ezek nélkül a hányingerkeltő anyagok nélkül olyan rondák vagytok, hogy lehetetlen kimerészkedni az utcára, mert mindenki elhánnya magát tőletek!

Meg lefolyik meg ilyenek? Fújj de gusztustalan! Ettől nem lesztek egy fokkal sem szebbek!!! Térjetek már észhez!

2010. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..hát igen meg ha izzadsz és letörlöd milyen gáz már az.. mindegy inkább nem használom..annyira nem gáz az arcom.. van valami igazság abban, amit leírt az előttem szóló :)

..

2010. ápr. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!