Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozot ajanlatok?...

Milyen alapozot ajanlatok? Viszonylag vilagos a borom, szoke a hajam. Szeretnem, ha az arcon levo piros foltokat eltuntetne, es 2500 nal ne legyen dragabb. Koszi?

Figyelt kérdés

#ajánlat #Alapouo
2016. ápr. 11. 17:42
 1/4 anonim válasza:
Az alapozotol csak sokkal csunyabb lesz a borod, es hamarabb fog oregedni, mert nem jut levegohoz az alapozo alatt. Nekem is nagyon csunya volt a borom, de miota arclemosot es hidratalo cuccokat hasznalok gyonyoru lett :) semmi alapozo!! az csak elrejti de nem szunteti meg. Sok szerencset :)
2016. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyes buta, mint a tök.


A bőrápolás tényleg fontos, fontosabb, mint a smink, de nem fogsz az alapozótól öregedni. Viszont ilyen olcsón nem tudok alapozót sajnos.


Krémmánián nézegess.

2016. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... manapság 2500 alatt nem tudom, hogy lehet-e kapni jó fedésű alapozót. Amit próbáltam olyan árkategóriában, az mind egy merő borzadály volt (Miss Sporty, Essence, Rival de Loop Young meg leértékelt Rimmel Stay Matte... ezeket próbáltam). Ami még sztem olyan árkategória, talán picit drágább, meg attól függ, mikor van az akció, az a Manhattan új alapozója. De abból is duplán kell rakni a piros foltokra, és jó minőségű púderrel lefixálni. De az orrom körül még ez sem tart ki egy egész munkanapot pl.
2016. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2016. ápr. 12. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!