Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kellékek és termékek sminkhez?

Kellékek és termékek sminkhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, és szoktam ugyan sminkelni magam - suliba épp hogy csak... szempillaspirállal és korrektorral, mivel viszonylag pattanásos bőröm van, ünnepekkor viszont szeretek kísérletezni. Azt hiszem, ideje lenne a meglevő, de elöregedett dolgokat lecserélni, és amim nincs, azt beszerezni. Rengeteget segítene, ha kapnék egy listát, hogy milyen eszközökre (ecsetek stb..) és kozmetikumokra lenne szükségem, esetleg konkrét, bevált márkák és termékek is jól jöhetnek, persze kifizethető áron. Aztán majd ebből szelektálok.

Köszönöm a segítséget!

Ui.: Tudom, Google a barátom, és ott is körülnézek majd, de személyes véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi.



2016. ápr. 15. 13:13
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Igazából teljesen egyénfüggő, kinél mi az, ami kb "elengedhetetlen" egy átlagos napi sminknél. Én pl hétköznap abszolt nem sminkelem a szemem, viszont az arcomra való termékeket elég komolyan veszem. Mások csak korrektoroznak, és inkább csinálnak szép szemsminket. Mások meg mindent szeretnek viselni.

Szóval ez inkább a saját igényeiden, idődön és preferenciádon múlik.

Nem tudom, mid nincs, miket akarsz kidobni, mit próbálnál ki szívesen, úgyhogy ha esetleg erről bővebben írnál, akkor tudnék segíteni. Ha nem volt még highlightered, akkor azt mindenképp próbáld ki, szerintem, az életem megváltozott, mikor megvettem az első highlighteremet :D

2016. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nos, az alapozómmal, korrektorral, púderrel meg vagyok elégedve. A szempillaspirálom viszont vacak, és a számmal sem tudok mit kezdeni. Szőke hajam, világos bőröm és kék szemem van... Kellene valami rúzs, amit alkalmakkor lehet viselni... Milyen szín passzolna?

Nincs highlighterem, nem is volt még soha :D Tudnál ajánlani, ha már így dicséred?

2016. ápr. 15. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bézs vagy vöröses rúzs illik hozzád (én is szőke kék szemű vagyok) mondtad hogy a szaddal nem tudsz mit kezdeni nos a lényeg azon van hogy szajkontúr ceruzával a korvonalakat meg kell húzni és utána és ugyanolyan színű rúzst. A maxfaktor rúzsok jók, vagy oriflme katalógusban találsz ehhez szükséges cuccokat!
2016. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én a L'oreal Voluminous Miss Manga szempillaspirált használom és imádom, gyönyörű, nagy pillákat lehet vele csinálni. Rúzsból a Pupa termékeit tudom ajánlani, tartós, minőségi, teljesen elérhető áron. Én szintén szőke, kék szemű vagyok. Imádom a rózsaszínt, így nekem a Pupa I'm Lipstick egyik nagyon élénk pink árnyalatára esett a választásom, de ha körülnézel a Pupa oldalán az I'm Lipstickre kattintva rengeteg alkalmi, élénk rúzsokat találhatsz nagyon sok színben. A MAC rúzsait én még nem próbáltam, de pozitív véleményeket hallottam róluk.
2016. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.ik vagyok.

Szempilla spirálból a maybeline black drama-t ajánlom.(lilás színű a doboza és csipkés)

Hihglighterbol pedig az urban decay flushed pirosító palettát ezen van bronzosító,highlighter,pirosító .És kiváló minőség.

2016. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ú, nagyon-nagyon köszönöm a sok hasznos tanácsot <3! Majd körbenézek neten, mindnek utánanézek. Mennek a zöld kezek :)
2016. ápr. 21. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!