Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez sok smink 14 évesen?

Ez sok smink 14 évesen?

Figyelt kérdés

-BB krém (vékonyan a nem tul eros helia-d kremje)

-korrekror (nagyon pattanásos vagyok :/)

-szemceruza (csak a felso szempillák alatti resz talan felso vozvonal vagy nem tudom mi a neve)

Szempillaspirál (egyszer athuzva csak mert nagy pillakat csinal

Szinezett szajfeny (beleutogetem a szamba mert eleg eros korall szine van de igy csak epphony szint ad neki)

Suliba nem szoktam hasznalni csak varosba es minden deluton mikor baratokkal talalkozok majd jovire szeretnem csak hasznalni delelott is ezeket mar a gimiben :)


2016. ápr. 17. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem sok, mondjuk én 20 évesen is ennyit használok szemceruza és korrektor nélkül. De nem tartom soknak még ezt sem, és gimiben simán mehet ennyi.
2016. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Belefer, es jo, hogy a gimiben is csak ennyit akarsz hasznalni, mert vannak akik 2szer ennyit kennek magukra. Azt viszont nem ertem, hogy ha suliba nem hasznalsz(jol teszed!!) akkor delutan a baratokhoz minek kell. Ugye gomdolom egy suliba jarsz veluk es ha latnak delelott smink nelkul, van meg ertelme...!?
2016. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
14 éves gyereknek mi a francnak BB krém? A korrektort megértem hogyha csak a pattanásaidra kened és nem az egész arcodra, de könyörgöm... 14 évesen milyen bőrhibáid vannak amihez már BB kell? Kezelni kéne őket, nem elmaszkolni, mert 20 évesen olyan ragyás fejed lesz mint egy 50 évesnek.
2016. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Annál rosszabb nincs mint ha valaki csak itt ott lekeni sárgás korrektorral a bőrét mert teljesen eltér a többi résztől.

Teobanol teafa olajos pattanas elleni ecsetelő nagyon jó a bőrre egy barátom mondta, bio boltban kapható.

Es amúgy ez egyáltalán nem sok smink nálunk amikor iskolás voltam sok csajnak XL es muszempillai voltak meg színes szemhéj festékek, es rájuk se szóltak pedig elvileg tilos volt a smink.

2016. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz osztalyom van, masokkal szoktam kint talizni inkabb mas osztalyokbol, iskolakbol

Kezelni kezelem oket kozmetikussal havonta plusz felevente borgyogyasz. A bb krem a pattik es a gyakran piros borom miatt van

2016. ápr. 17. 16:15
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

"A bb krem a pattik es a gyakran piros borom miatt van"


Oké, csak azt is tudod, hogy mit kensz vele az arcodra? Tele van alkohollal és szilikonnal, ami nagyon nem hiányzik egy 14 éves arcának. Az alkohol kiszárítja a bőröd, a szilikon meg szépen "beleépül" az arcodba, ezért tűnik simának, puhának tőlük a bőr, de nem táplálnak, mert műanyag.

2016. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Uu nem tudos hany bb kremnek olvastuk vegeig az osszetetelet a kozmetikussal, ez szilikonmentes :) es persze hpgy tudpm mit kwnek az arcomra es termeszetesen este reggel alapos tisztitas hidratalas, igy tudom nem a beepult szilikon miatt puha a borom...
2016. ápr. 17. 17:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A BB krém még mindig jobb, mint az alapozó, nem értem, mit kell akadékoskodni. Ha alapozót használna, akkor meg az lenne a baj. Mindenki azt kenjen a bőrére, amit akar, saját magán kívül senkit sem érint.

Amúgy nem sok smink, sőt, vannak, akik púdert + egyebeket is használnak az alapozó/krém alá.

2016. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Szilikonmentes? Az érdekes mert én úgy tudom tartalmaz dimethicone-t, ami egy szilikonféle, de javíts ki ha tévedek.


BB krém 14 éves gyereknek, hát gratulálok aki szerint ez normális.


Na de semmi gond, végülis úgy teszed tönkre az arcod ahogy szeretnéd, csak utána elég gáz lesz strandra vagy úszni menni, mert majd ilyen lesz a te arcod is: [link]

2016. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

Nem kell félni a szilikontól, nem lesz tőle semmi bajod. Az alkohol viszont tényleg számít, valamint az illatanyagokat is érdemes kerülni.

2016. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!