Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nincs szép orrom, bevállaljam...

Nincs szép orrom, bevállaljam az orr pc-t (képek lent)? 18/L

Figyelt kérdés

Elképzelés:


Valami szolidabb verzió,pl ez;

[link]


Illetve ez is nagyon tetszik;

[link]


Képek rólam;

[link]


[link]


[link]


2016. máj. 2. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Semmi baj az orroddal. Ne csúfítsd el magad ilyen ronda pc-ekkel.
2016. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

Amennyiben bikának akarsz látszódni, feltétlen csináltass.

(így meg csak gyönyörű fiatal lánynak látszol, az unalmas is)

2016. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Nekem az egyes képen, a szolid verzió tetszik, nekem is hasonló volt, meg is maradt a helye, egy csúnya fekete pötty van a helyén. De viszont szerintem hozzád nem illik, helyes vagy nagyon, de visszafogott lánynak tűnsz, szerintem a te stílusodhoz max. egy gyémánt pötty illik, nem kell a karika.
2016. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
lányként mondom, gyönyörű vagy, szerintem ne rakass fel, de ha mindenképpen szeretnél, valami szolidat, bár ez a stílusodtól is függ
2016. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha ez tényleg te vagy akkor add meg a számod :D Amúgy meg minek piercing? Minnél természetesebb valaki annál értékesebb az én meglátásom szerint.
2016. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj az orroddal, viszont a stílusodhoz szerintem nem illik hiába jönnek be nekem az orrpiercingek.
2016. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kedvesek vagytok!

Szerintem menne a stílusomhoz,és nagyon tetszik is. Valóban visszafogottabb típus vagyok(bár néha az ellenkezője),ugyanakkor elég elvont,polgárpukkasztó ha mondhatom így,pont ezért érzem,hogy passzolna hozzám.

Ugyanakkor ez csak egy pc,amit most van alkalmam hordani amíg nem dolgozok,úgy vagyok vele ha eljön az ideje és muszáj,kiveszem és kész. A szőke hajról is mindenki leakart beszélni,aztán most meg csak azt hallom mennyivel jobban áll.


Még nem döntöttem,alszok rá párat. :)

2016. máj. 2. 11:41
 8/16 anonim ***** válasza:
Gyönyörű vagy *O* Szerintem jól állna , képeket elnézve más lány is ilyen szép és neki is jól áll :D
2016. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép vagy, és te pont az vagy akibe ez inkább belerondítana.
2016. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem is csak pöttyöt rakass be. a karikához szerintem túl széles az orrcimpád.
2016. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!