Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice all matt plus vagy...

Catrice all matt plus vagy rimmel lasting finish 25h alapozó? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Ezt a kettőt néztem. Olyan alapozót szeretnék, aminek nincs maszkhatása, valamennyire el is takarja a pirosságokat, kisebb pattanásokat (persze korrektort is használok), nem csillog tőle az arcom és kiegyenlíti az arcom színét. Eddig nem nagyon volt alapozóm, ez lenne az első. Korrektor és alapozó előtt mindig bekenem az arcom hidratálókrémmel és megtisztítom. Igazából nem tudom, hogy milyen típusú bőröm van, mert pattanásos, főleg a T vonalban, de az orromnál kissé száraz és a szemem alatt is.
2016. máj. 2. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A Catrice-t nagyon dícsérik. Én is próbáltam, de nekem nem jött be annyira.

Zsíros bőröm van, nagyon gyorsan átfénylik, meg néha van 1-2 pattanásom, szóval jó ha van fedése az alapozónak.

Kb fél éve Revlont használok. És ez vált be eddig a legjobban. Nagyon sokáig mattít, szinte egész nap kibírja és a fedése is szuper, nem maszkos, csak a nagyon durva dolgokra kell korrektor.

2016. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rendelni tudsz ebayről akkor inkább koreai BB-t szerezz be, jobb sokkal az ilyen olcsóbb fajta alapozóknál, minden téren, fedésben is.
2016. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!