Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlotok ami...

Milyen alapozót ajánlotok ami megtalálható Dm-ben, és nem fénylik nagyon, és nincs maszkos hatása?

Figyelt kérdés
Most a Rimmel Match Perfectiont használom,de nagyon hamar fénylik az arcom, még púderrel is. Olyat szeretnék amit nem kell óránként púderezni. Zsíros bőröm van. És nagyon világos is, ezért olyan kellene amiből vannak nagyon világos árnyalatok is. És még egy dolog, hogy egy idő után ne legyen fontokba az arcomon.
2016. máj. 4. 20:33
 1/8 A kérdező kommentje:
foltokba* bocsánat
2016. máj. 4. 20:34
 2/8 anonim ***** válasza:

max factor cc krém. nem alapozó,de van olyan fedése sztem. olvass utána, meg próbáld ki a tesztert. a 40-es árnyalatot szokták szeretni a világos bőrűek.

nem fénylik át, nem kopik foltosan.

2016. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Kb milyen arban van?
2016. máj. 4. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Bőrápolás rendben van? Mert ilyenkor sokszor az szokott a gáz lenni.
2016. máj. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bourjoisnak vannak jó alapozói, az 123 nekem bevált.
2016. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2# vagyok. a max factoros cc krém kb 3000-3500 körül mozog. de most lesznek a joy napok ha jól tudom, akkor fél áron be tudod szerezni, 1600 ftért (kb ennyi lesz féláron)
2016. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nalunk nincs ilyen. Erdelyben lakok
2016. máj. 7. 20:01
 8/8 anonim válasza:
L'oreal Infallible 24h-Matte, Maybelline Affinitone, vagy Essence Mousse. Ezek nekem egyáltalán nem fénylenek, de ha zsíros bőröd van, arra elsősorban egyébként a habállagú, a púder-, vagy krémpúderes alapozót használj, krémeset ne, ezért valósznűleg a BB/CC krémek sem lesznek jók, bár mindenből lehet találni a bőrtípusodhoz megfelelőt. Előtte tisztítsd meg az arcod, az is segíthet.
2016. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!