Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap csináltattam köldökpier...

Tegnap csináltattam köldökpiercinget de már problémák adódtak tőlem függetlenül. :- ( Szükségből frissen cserélt piercingem rövidebb, mint a befúrt. Baj-e?

Figyelt kérdés

Tegnap szúrattam köldökpiercinget. Nem volt a felső golyólyában kő, mondta a csaj, h nem tud adni, vegyek, 1-4-es a piercing.

Elmentem venni, mondom már nem tudom, 1-4-es v 1-6-os-e. Mondják, h 4-es nincs, 6-os meg 2-es van. Nézik, enyém hatos. Vettem bogyót, ma tenném át, erre nagy. Hívom aki szúrta, 1-4-es a piercing. Megyek vissza, golyó le, piercing 1-2-es :-S.

Erre azt mondják, h cseréljem mihamarabb 1-6-osra amíg lehet, mert bizony később csak a vékony megy bele, és abból kisebb jóval a választék. Jó, megint sok pénz, vettem olcsóbban, egyszerűbbet, hatost, orvosi fémet. A hosszuságát mellétevős alapon nézte be a nő. Itthon nagy küzdelmek árán beteszem, és nem rövid, de bőrtől bőrig ér. Namost, az előző olyan volt, az eredeti, hogy a pálcájából is kilátszott 2-3 mm. Ez baj, hogy ez meg golyó, bőr, golyó, de a szár sehol se látszik????

Köszi, bárki bármit tanácsol!!! Megkínlódok vele :-(. És már örültem, h csillapodott a fájdalom, erre még tán rosszabb mint tegnap :-(.

Légyszi, aki tud, írjon!


Köszi


24/L


2010. ápr. 8. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

hát elég sokat megszenvedhettél vele... :S főleg, hogy már ilyen frissen ki kellett cserélned.

Eleinte azért kell hosszabb szár, hogy ha bedagad, akkor is jó legyen. A tied tuti be van valamennyire dagadva ezek után, szóval majd ha leapad biztos abból is ki fog 1-2 mm látszani. Csak vigyázz ne dagadjon tovább. De amúgy először nekem sem látszott ki sehol a szár, pedig hosszú volt benne.


De mindenképp kenegesd betadinnal, meg gyulladáscsökkentő krémmel.

2010. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Octeniseptillel kenegetem egyelőre, azt ajánlották, és vettem. Nem alkoholos, picit csíp. Amúgy, kicsit múlik a fájdalom, lehajolni rossz, mert begyűrődik. Kicsit husis vagyok, fogyókúra közepén, de mondták, h ha fogyás után lövetem, nem tudok majd strandolni, tornázásban meg pár nap múlva nem zavar, folytathatom a mozgást is a kúra mellé.

2010. ápr. 8. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

szurás után 1 nappal már kicserélted a piercinged??:O jól meggondoltad??:S

minimum 2 hetet kell várni vele..:S

de lehet h én értettelek félre..

akkor meg bocsi:)

2010. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, jól értetted. Azt mondták az ékszeresnél, hogy minél hamarabb cserélem annál jobb. Tudom, hogy nem szabad egy ideig cserélni, de azt mondták, hogy még friss, nem gógyult, nem a gyógyulásnak indult, lecsillapodottat kell nagyon megfeszegetnem és újra begyullasztanom, hanem már ezzel az új ékszerrel fog begyógyulni.
2010. ápr. 9. 21:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én úgy tudom, hogy 6-8 hétig nem cserélhetem, akkor is csak aranyra, fehér aranyra vagy orvosi fémre. Ezüst 1 évig nem ajánlott annak se akinek a füle bírja.
2010. ápr. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!