Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő alatt forr be az...

Mennyi idő alatt forr be az ajakpiercing?

Figyelt kérdés
Szeretnék ajak piercinget,de a sulimban van 1-2 tanár,akinek az óráján inkább kivenném. Lehet azt úgy,hogy pl matek órára kiveszem? Annyi idő alatt nem tud beforrni ugye? És amúgy kb. mennyi idő alatt forrna be? 1nap? 16/L
2010. ápr. 8. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én fizika órán vettem ki. és 10 perc alatt kezdett el beforrni.. de visszatenni már nem tudtam:( újra csináltattam.. sokkal jobban fájt... és mindig begyullad. Nem ajánlatos kivenni pár okból.. : Beforr, begennyesedik, nem tesz jót neki a ki-be húzgálás. elöbb-utobb kikezd az ajkaddal.
2010. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszii. :)
2010. ápr. 8. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is beforrt 1 éjszaka alatt:S most kiszurtam itthon magamnak mert nekem nincs pénzem ujraszuratni megint. :-/ szóval szerintem szard le a tanárokat :)
2010. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg pillanatok alatt beforr. esetleg vehetsz addig átlátszó bogyót, az nem olyan feltűnő
2010. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!