Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Másnak is van gondja azzal,...

Másnak is van gondja azzal, hogy alapjáraton túl hosszú a szempillája?

Figyelt kérdés

Nekem irtó hosszú szempilláim vannak, viszont elég halvány színűek és nincs is belőlük olyan sok, viszont a hosszuk miatt egyszerűen nem lehet őket normálisan felállítani és kifesteni. Ha szempilla göndörítőt használok az sem segít...

Van esetleg valami tippetek, hogy mit lehetne ezzel kezdeni? Tudom, hogy fura kérdés, mert mindenki hosszú pillákat szeretne, de engem kifejezetten idegesít, hogy nem tudok velük mit kezdeni, mert folyton lefele állnak :(


2016. máj. 9. 19:08
 1/2 anonim válasza:
100%

Együtt tudok érezni...nekem is ilyen!

Kozmetikába ki tudják festeni tartós festékkel és az nekem kb. 1 hónap után se kopik sokat!

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 opened paradise ***** válasza:

Nem szeretem,másoknak tetszik,de srácként nem igazán akarom festeni:D

Bár biztos kegyetlen jól állna...

2016. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!