Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » E két férfióra közül melyik...

E két férfióra közül melyik elegánsabb, szebb?


2016. máj. 11. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A 2.De ezt Te döntsd el,hogy Neked melyik tetszik jobban.

2016. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
talán az 1., de mindkettő jó és nagyon hasonlóak.
2016. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az 1. Valamiert jobban tetszik,de inkább azt vedd meg,amelyik neked tetszik,mert te fogod hordani,nem pedig mi
2016. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első letisztultabb, elegánsabb szerintem. A második valamiért "olcsó" hatást kelt.
2016. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Festina egy elismert minőség, erről a Bocciáról még soha nem hallottam.
2016. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
# 5-ös, attól, hogy Te még nem hallottál róla, lehet jó minőségű.
2016. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj de szeretem, mikor valaki szarik a kérdésre, de belémköt. Akkor hatoskám leírom a válaszom hátterét, jó lassan, hogy fel tudd fogni: Svájcban, Luganoban élek. Minden sarkon van egy óra-ékszer üzlet. Boccia márkájút még soha, sehol nem láttam. Na innentől szakadj le rólam, köszi.
2016. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És az kit érdekel, hogy hol élsz, illetve láttál-e már Boccia márkájú órát, vagy sem? A kérdés az volt melyik szebb, és elegánsabb. Nem pedig az, hogy melyik ismertebb, és te melyikről nem hallottál még...

Ahogy leírtad, hogy a Festina ismert, de a másikról még nem is hallottál, az úgy jött le, mintha a másikat kapásból leszaroztad volna.

2016. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a második tetszik jobban, de a Te döntésed, kedves Kérdező! :)
2016. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tesla69 ***** válasza:

Szerintem is ez a ketto kozul a 2 szebb.

Tudom, hogy ez nem tartozik a kerdeshez, de ha megengedsz egy javaslatot nezd meg valamelyik Orient Bambino modelt. :)

2016. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!