Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen gyorsan száradó és...

Milyen gyorsan száradó és tartós körömlakkokat ismertek, ajánlotok? Melyek a kedven körömlakkjaitok, és miért?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elég sűrűn szoktam ide,a fogyókúra rovatba írni,de ez a kérdés kifogott rajtam. :-)
2016. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A körömlakk nem befolyásolja a fogyást, szóval nem kell izgulni miatta.:)
2016. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kedvenceim a sally hansen lakkok, nekem eddig ezek bizonyultak a legtartósabbnak. Még a gél lakkjukkal kacérkodok, de arról elég rossz véleményeket olvastam, szóval azt még átgondolom,hogy kipróbáljam -e :).
2016. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ó a kategória nekem fel se tűnt :D. (utolsó vagyok)
2016. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sally Hansen használok, zseléset. Szép az eredmény, megszárad egy réteg egy perc alatt UV-lámpa alatt, és két hétig nincs vele gond.
2016. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mondjunk én a smink és kiegészítők kategóriába írtam. Nekem azt is írja ki

2016. máj. 23. 20:07
 7/12 A kérdező kommentje:
és a sally hansen lakkok sima körömlakklemosóval le is jönnek?
2016. máj. 23. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert már áttették, miután jelentés volt a rossz kategóriáról, de eredetileg a fogyókúráknál volt.
2016. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az essence gél körömlakkok a legjobbak (olcsók, szépen megtudod magadnak csinálni és viszonylag tartós is) de ha szeretnéd hogy gyorsabban száradjon vedd meg hozzá az extra dry szárító szérumát szintén az essencről nekem nagyon sokat segít:)
2016. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha sima körömlakkra gondolsz,akkor az Astor ,a Moyra és az Essence a legjobb, géllakkból pedig a DiamondNails lakkjai a legjobbak :)
2016. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!