Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed az Essence,...

Mi a véleményed az Essence, Astor, Loréal, Maybelline, Moyra, Miss Sporty termékekről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az Essence-nek mindene jó, az Astornak csak a szempillaspirálját próbáltam, és az nem volt jó.

A Loreal termékek is mind jók, a Maybelline-k is szuperek.

A Moyra-t nem ismerem, a Miss Sporty-nak mindene rossz, csak a töredezett körmökre való lakkja nem.

2010. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az Essence-nek jók a körömlakkjai,szerintem jók a termékei.A Lorealnak a szempillaspiráljai tetszenek a legjobban,de mindene jó minőségű,és nálam egy bevált márka.Maybelline nálam szintén egy bevált márka.Ezt a 3 terméket szoktam venni.A Moyra-t nem ismerem,a Miss Sporty meg olyan elmegy minőség,nem a legjobb,de nem is a legrosszabb.
2010. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Árban és minőségben én az Essence-el vagyok megelégedve!
2010. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
moyra lakkok nagyon jók!
2010. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én az Essence-t még nem próbáltam, de tervezem hogy beújítok ezt-azt. Az Astor szerintem szuper, a spiráljait imádom.:) Loéalból még nem vettem semmit Maybelline szintén szuper:) Moyranak jó körömlakkjai vannak és a Miss Sportyt sem próbáltam még.) Köszi a válaszokat:)
2010. ápr. 11. 11:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Moyra termékeket hol tudok venni?DM-ben van?

Bocsi az OFFért:)

2010. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanaz a véleményem, mint az első válaszolónak!
2010. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Essence alapozó király, főleg az árához képest. Astor, Loreal,Maybelline is szuperek, de ennek már húzos az ára...Moyra, fogalmam sincs mi ez. Miss Sporty-t pedig gagyinak találom.
2010. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

11:21-nek üzenem hogy Moyra van a Tescoban Nüblben de sztem a Rossmannban meg a Dm-ben is van..

amúgy a www.moyrashop.hu-n tudsz rendelni;)

2010. ápr. 11. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Essence: körömlakkok nagyon jók.Kivéve a color and go nem jött be nekem. Ecsetes korrektor szuper, még jobb, mint a drágábbak.

Astor: nem nagyon próbáltam ezt a márkát, csak a rúzst, az jó volt.

Loreal: abszolut kedvenc, legtöbb cuccom Loreal. Alapozók, pirosító, szempillaspirálok stb-minden szuper szerintem.

Maybelline: körömlakk (colorama) nem a legjobb, define a lash szempillaspirál viszont csúcsszuper. Mást nem is nagyon emlékszem, hogy próbáltam volna.

Moyra: nagyon jók tényleg a körömlakkjai, mást még nem vettem tőlük.

Miss sporty: a lakkokon kívűl úgy sz*r, ahogy van. Szempillaspirál egy borzalom, szemhéjpúder detto.

2010. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!