Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az igénytelenségnek számít,...

Az igénytelenségnek számít, ha egy lány / nő nagyon ritkán és csak minimálisan sminkel?

Figyelt kérdés

Esetleg csúnyább ... kevésbé vonzó / szimpatikus számotokra ??

Fiúk / Lányok , Férfiak és Nők válaszát is szívesen fogadom !! ^_^



2016. jún. 1. 12:01
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Egy cégnél, eladói, termék népszerűsítő ( nem kozmetikai ) , ill. adminisztratív munkák.. egyikre sem vettek fel, mert ' igénytelen , nőket nem alkalmaznak. Fürdök, mosok, foglalkozom a fogaimmal, körmömmel, hajammal... ezért nem érzem magam annak. Állításuk szerint viszont " alap követelmény,, ... Mondtam, hogy a bőröm miatt nem szeretném és kinevettek... :S

Ezek után oda nem is mennék !! De Félek, hogy máshol is ilyenek fogadnak .. :(

2016. jún. 1. 18:26
 12/28 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem.

Mindenki azt ken az arcára meg úgy, ahogy akarja, én nem ez alapján ítélek meg valakit.


N

2016. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
Ez függ attól hogy a lány hogy néz ki. Ha nincs szüksége sminkre akkor felesleges én sem mindig szoktam. Ha viszont pattanásos, esetleg minimális sminkkel is drasztikusan jobban tud kinézni akkor igénytelenségnek tarotm hogy nem figyel magára és próbálja meg kihozni a legjobbat...
2016. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
55%
13-as válaszíró nagyon helyesen mondta hogy minden lehetőséget meg kell ragadni annak érdekében hogy jobban nézz ki annál mint amilyenre a természet rajzol. Ha te nem sminkelsz, nem öltözöl elegánsan, harisnya szoknya magassarkú cipö helyett szaggatott farmerban jelensz meg interjún akkor nincs esélyed jó állásra, majd az utánad következő lány megteszi és övé az állás. Ilyen a világ, alkalmazkodni kell mindenkinek Büszkeségből és eszmei elkötelezettségből nem lehet megélni.
2016. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51%

Ők gondolom egy magassarkúban tipegő, sminkelt lánykát szeretnének,akinek fülig ér a szája. Igénytelenségnek nem igénytelenség,de azért törődhetnél magaddal. Te nem illettél bele így az arculatba. Csak van ami nyugtalanít ezzel kapcsolatban,másképp nem emelted volna ki a kérdést.

Egyszer valaki azt mondta nekem,hogy bezzeg Ő ugyanúgy néz ki ébredés után is,mint most. Igen? És ez miért jó?

2016. jún. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
Egyáltán nem, szerintem nem kell sok smink a szepseghez😊
2016. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Szó nincs szakadt farmerről ( eleve nem is hordok !! ) Normálisan öltözködöm, természetesen alkalomhoz illően voltam ott is. Akkor mondja azt, hogy Bocsi " nem vagy elég dekoratív " !! Ne azt, hogy ( igénytelen ') azért tanultam, és van szakmai tapasztalatom... hogy egy smink hiány miatt megkapjam ezt !? Akkor sajnálom... !!! Vegyenek fel egy buta, de ( sminkelt, pothajas , műkörmös, dolgozni nem tudó ( de legalább szép ' egyedet ) ... Grat!! 2016. " bennem van a hiba ! ,,
2016. jún. 4. 09:45
 18/28 anonim ***** válasza:
62%
Alap dolog hogy egy állásinterjún megpróbálod kihozni magadból a legjobbat. Egy natúr sminktől senki nem lesz buta... Szó nem volt póthajról meg erős sminkről...
2016. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Biztos aranyos,okos,tanult,természetesen is szép nő vagy,de csak ott van az a "de",és ezt te is tudod,visszaigazolást vársz,hogy nagyon is jó vagy így. És ezt már meg is kaptad,mert az emberek maguknak is szeretnek hazudni,meg azért is mert ezt a véleményt illik képviselni. Egy nőnek akkor is kell egy kevéske "szépítkezés". Vagy talán nem hiába kaptad az igénytelen jelzőt.
2016. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Az őskorban is sokat sminkeltek biztos :D

Igaziból az nem zavar, ha az utcán beszólnak, hogy nézd már nincs rajta semmi smink... vagy ha ezért nem kapok bókot, nem hívnak el randira stb.. Ezek nélkül is boldog tudok lenni. Az zavar, hogy egy munkáltató, egy " tanult ,, főnök... Erre jobban ad, mint arra, hogy mennyire tudtam volna jól csinálni.. Ennyi !

Tapasztalat volt az is és ez is!! A következő életrajzomba bele foglalom.. hogy nem óhajtok sminkkel élni, legalább nem fárasztom magam, hogy elsétáljak a papírokkal és" kössz, de túl igénytelen vagy " !!! ^_^ :D

2016. jún. 4. 16:33
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!