Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok nekem nagyon édes...

Tudnátok nekem nagyon édes gyümölcsös illatú parfümöket ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék nyárra valami finom illatú parfümöt venni, az a probléma, hogy egyáltalán nem kedvelem a virágos, kesernyés,fás illatokat. Rengetegszer futottam már vak vágányra parfüm vásárlás terén.Ha a netről rendeltem, álltalában rögtön ugrottam olyan parfümökre amik védjegyei közt ananász,narancs,málna vagy eper szerepelt, gondoltam ezek elég intenzív illatok valószinűleg jobban fognak benne dominalni ezek mint a virágos védjegyek. De valahogy ezeknek a parfümöknek is kesernyés, vagy virágos illatuk volt inkább mint édes, gyümölcsös. Nagyon tudnék örülni egy olyan illatnak ami például intenzív, összetéveszthetetlen barack,meggy,narancs, vagy eper stb illatot áraszt. Régen volt egy eper illatú sprém és dezodorom, hihetetlenül imadtam, de sajnos ma már nem találok olyat, ráadásul gyerekeknek gyartott termékek voltak (a mesefigurás dobozukból kiindulva) Valahogy hiába keresek sehol nemm talalok olyan parfümöt amit szeretnék pedig nehezen hiszem el hogy nincs rajtam kívül olyan lány aki szivesen hasznalna ilyeneket.

2016. jún. 5. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl. Ez finom szerintem :)


[link]

2016. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Dm-ben kifejezetten vannak ilyenek. Meg pl. rágós,ami szintén édes.
2016. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Eper illatú fiatalos és intenzív illat található a Pimkie üzletben. Én nagyon sokáig használtam ezt, baromira meg voltam vele elégedve. Kerestem neked egy linket, remélem tudtam segíteni:) [link]
2016. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok koszonom a valaszokat :)ragos illatu parfumom volt, kedveltem is, de nekem az picit mű, csak ritkan hasznaltam , es tobbnyire csak azért mert eleg edes illata volt az izlesemhez.
2016. jún. 6. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Escada minden nyáron kiad egy limitált kollekciót a szezonra, mindegyik nagyon finom édes, gyümölcsös illat. Üzletben csak a 2016-os kollekciót fogod látni, de netről beszerezhetők az előzőek is. Nekem a 2013-as Cherry in the Air van a birtokomban, egyszerűen imádom! :)

Amik még édesek:

Britney Spears - Fantasy

Juicy Couture - Viva La Juicy

2016. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!