Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A mai fiúk miért csak az...

A mai fiúk miért csak az olyan lányokra buknak, akiknek nagy mellük/seggük van és egy kiló smink van rajtuk? Miért nem jó nekik egy olyan lány, aki kedves, barátságos és szerény?

Figyelt kérdés
Miért? Én ezt soha nem fogom megérteni!
2016. jún. 19. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Cseppet általánosítasz. Egyébként ezek a tulajdonságok nem zárják ki kölcsönösen egymást. Te vajon egy kedves, barátságos, szerény, kis mellű/seggű, nem sminkelő lány vagy?
2016. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem miért általánosítasz. A felszínes pasik ezt nézik, mert ez kell nekik. A normális pasiknak nem ez számít, hanem hogy legyen eszed és normális legyél. De nyilván te is olyan csaj vagy aki sose veszi észre a normális pasikat...
2016. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Roppant kedves és barátságos lehetsz a kérdésed alapján.. 🤔
2016. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagy mellű, sminkelő lányok is lehetnek kedvesek és barátságosak, te viszont a kérdésed alapján eléggé felszínes vagy.
2016. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na álljunk meg egy picit! Ha lehet, ne általánosíts. Én személy szerint undorodok az olyan 'divatr***nc'-októl, akik bevágják a hisztit, hogy rondák, elkezdik sminkelni, kifesteni magukat, hogy ,,szebbnek látszanak", majd megmutatják magukat a pasijuknak (ha van nekik ilyen természettel) és csodálkoznak, hogy otthagyják őket. Egyébként is az ilyen hpknak se jutott több egy páwa gyereknél...
2016. jún. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!