Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Neked is összecsomósodik a...

Neked is összecsomósodik a rúzs a szádon pár óra elteltével?

Figyelt kérdés
Nem is összecsomósodik, inkább feltűnően összegyűlik a szám belsejénél... ha beszélek, nagyon csúnya látvány. Avonos rúzst használok, nem valami gagyit ebből a márkából, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Pár óra után muszáj letörölnöm a számról az egészet, és újra felkenni. Te hogy vagy vele?
2016. jún. 22. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha eszek lejön, egyébként marad szépen a helyén. MAC-et használok, és általában szájceruzát teszek a rúzs alá. De ha nem, akkor sem történik ilyen.
2016. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A számom nem kívülről a peremnél történik ez a baleset, hanem a fogak feléről. Nem tudom jobban elmagyarázni :D
2016. jún. 22. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen értem mit mondasz ! Nálam a bézs és barna rúzsoknál lesz ilyen pár óra után ,hiába fixálom púderrel...:/ Az egyetlen megoldás hogy gyakran megnézem tükörbe hogy rendben van e , és ha olyan akkor kicsit megtörlöm zsepivel.
2016. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szájceruzát odateszel, ahova rúzst is. Nem csak a száj szélére. Rúzs alá.
2016. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt rúzst teszel fel, hidratáld az ajkaidat, és tegyél alá szájceruzát. Amikor ezeket a lépéseket kihagytam, nekem is elég csúnya tudott lenni, most már nem fordul elő ilyen.
2016. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

értem. Tehát előtte satírozzam be az egész szám szájceruzával :) eddig azt hittem, ezzel csak a kontúrt kell kihúzni :D

Nem igazán kedvelem a rúzsokat, valahogy nem állnak jól... vastag szám van, fehér arcom, és ha rúzst teszek fel, olyan vagyok, mint egy csókos szájú porcelánbaba :D

2016. jún. 22. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Ajak primerrel is tartósabbá teheted bár a primer-ceruza-rúzs trió lehet,hogy hétköznapra kicsit sok de bulira érdemes. :)
2016. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok hétköznapra?
2016. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni, regen en is rengeteg Avonos ruzst vettem, de eleg gagyik. Hiaba veszed a Luxe termekeket, nem olyan tartosak. Tudom a L'oreal, Rimmel, Maybelline se valami nagyon nagy marka, de sokkal tartosabbak a ruzsai a szamon, mint az Avonosok. AMugy pedig igen, szajkontur, es nem csak a szaj szelere. Az egesz szadat fesd ki vele es arra tedd ra a ruzst.
2016. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jólvan csajok, köszönöm a válaszokat! ment mindenkinek a zöld pacsi, legyen szép napotok! :)
2016. jún. 30. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!