Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van kellemetlen szaga a...

Miért van kellemetlen szaga a fülbevaló lyukának?

Figyelt kérdés
Ha nincs a fülemben fülbevaló, akkor kicsit kellemetlen szaga lesz akár 1 nap múlva is. Mosom minden nap! Mi okozza? Ha van benne fülbevaló, semmi gond nincs.

2016. jún. 26. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Egyáltalán miért szoktad ki venni? Azért mert már meg szokta a fül hogy benne van. És igényli. És így jelzi a fül ha valami nem tetszik neki. Tehát mindig legyen benne.
2016. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Első, de ostoba vagy.
2016. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy Honnan tudod hogy milyen szaga van a füledbe a lyuknak? Hogy tudtad meg szagolni?
2016. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Odanyúlok és az ujjamon érzem, nem erős, de kellemetlen...

2016. jún. 26. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
hát lehet valami baja van. begyulladt vagy valami. nekem is volt olyan, hogy hámlott kicsit, és sebes volt. bekentem kenőccsel és elmúlott. én nem rakok bele bizsut, mert az pl irritálja.
2016. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Nemesacél van benne. De azt is tisztítom, nem sebes a fülem

2016. jún. 26. 20:31
 7/7 anonim válasza:
Nekem is olyan. Nincs annak semmi baja vagy 3 napig békén hagyod elmúlik :)
2017. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!