Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek káros anyagokat...

Szerintetek káros anyagokat tartalmaz Pl. Egy replika urbán decay naked szemhéj festék paletta?

Figyelt kérdés
Vettem egyet 3200 ft volt és utólag tudtam meg hogy ez nem eredeti , és szerintetek káros a bőrre

#káros #paletta #Urban decay replika
2016. jún. 27. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát azért gyanús lehetett volna az ára miatt. Sose tudni mi van benne. Lehet, hogy vannak benne allergének.

Próbáld ki a Sleek palettákat, nagyon jók, tartós, pigmentált színekkel, és az ára is baráti!

2016. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ismertem ezt a márkát mert amerikai de azért annyira túl olcsó sem volt mert láttam hogy katalógusokban vannak ennél olcsóbban is , csak utána vettem észre hogy az ereti paletta 15.000 ft ba kerül . Már sokszor használtam és egyáltalán nem volt allergén de mondom rá kérdezek :o
2016. jún. 28. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy eddig nem volt tőle semmi bajod,az nem garancia semmire, később még lehet. Nem biztonságosak a replikák. Nagyon csúnya allergiát okozhatnak.
2016. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkább be invesztálok valami jobb minőségre :/ köszi a válaszokat.,
2016. jún. 28. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Nézd meg a Sleeket amit ajánlottam, abban nem fogsz csalódni! Make up plázában és a Pink Pandán lehet rendelni, előbbiben olcsóbb úgy rémlik.
2016. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megy a zöld pipa igen pink pandan utána és néztem ennek a márkának!
2016. jún. 28. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!