Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » H&M-be vissza lehet vinni?

H&M-be vissza lehet vinni?

Figyelt kérdés

Úgy 1 hete vettem a Gödöllői H&M-be 1 gyűrűt és véletlenül a nagyobbat vettem meg... Az rajta van a blokkon, hogy 30 napon belül vissza lehet vinni... Az a kérdésem, hogy pl. Pesten is vissza vihetem és ott is kicserélik vagy csak Gödöllőn??

Előre is köszi a válaszokat :)



#gyűrű #H&M #vissza lehet vinni máshova is??
2016. júl. 2. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, én tegnap voltam és mondták hogy akármelyik üzletbe vagy vissza adják a pénzt, vagy levásárolhatod, vagy kicserélik. Csak a blokk, meg ami a gyűrűn van papír legyen rajta.
2016. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kiegészítőt csak minőségi okokból cserélnek az esetek 99%-ában. Ha nagyon jó arc a menedzser, akkor talán visszaveszi, de az 1 hét miatt necces.

Náluk dolgoztam diákként egy darabig...

2016. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom holnap :) Remélem sikerül :D
2016. júl. 2. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!