Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora lehet max a fültágító...

Mekkora lehet max a fültágító hogy sulira visszaforrjon mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés
13f elkezdtük tágátani a fülem most 3 mm nél vagyunk én 5 öt akarok. Minimum. A sulinkban nem engedik a fülbevalót fiókon meg semmi és akkorára szeretném hogy visszaforrjon mire suli lessz. Úgy hogy ne latccon. Valakí segitenr?

2016. júl. 4. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem 3 mm-ről annyira forrt össze 1 év alatt, hogy picivel nagyobb a lyuk mint egy fülbevaló lyukja. Nem látszik, csak onnan tudom, hogy ezen átfordul a karika fülbevaló, a másikon megakar a zárrésznél. De a lyuk teljesen nem fog összeforrni soha, úgyhogy szerintem nyugodtan csinálhatod 5 milisre, nem lesz nagy különbség, 1 cm-ig visszahúzódik teljesen azt mondják, kérdés persze hogy milyen gyorsan.


Amúgy nem hiszem, hogy az iskolának van joga nemekhez kötni hogy ki hordhat fülbevalót és ki nem, én a helyedben reklamálnék nemi diszkrimináció ürügyén.

2016. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megakad* a zár résznél, bocsesz
2016. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!