Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet NYX termékeket...

Hol lehet NYX termékeket kapni? (lehetőleg a belvárosba)

Figyelt kérdés

Nem vagyok pesti, de nemsokárra megyek fel és szeretnék venni NYX terméket mindenképp, de hallottam hogy boltja fog nyilni(?) és ezért alig lehet már kapni valahol, vagy ahol van is, ott is csak a kifosztott állványok.

tudom hogy alapjáraton Müllerbe kapható, így légyszi kicsit konkretavban írjàtok! Köszönöm:)


2016. júl. 5. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor megnézed, hol vannak Müllerek és elbattyogsz oda.
2016. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz talalni, sajnos hetvegen legalabb 5 mullerben voltam, es ki volt fosztva teljesen..:(
2016. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Nesze, mind az öt budapesti Müllert megnézte neked.
2016. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

magának nézte meg, nem nekem. Csak annyi a különbség közte, és közted, hogy ő tud jóindulatú is lenni:)


Második: köszönöm!:)

2016. júl. 6. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem volt rosszindulat benne.


És nem úgy értettem, hogy miattad ment el, hanem hogy neked már nem kell... ennyire nem fogalmazhatok értetlenül.

2016. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!