Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes műszempillát rakatnom...

Érdemes műszempillát rakatnom nyárra?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt nekem és nem tudom milyen érzés a viselete. A férjemet szeretném meglepni vele mire haza jön külföldről, mert neki tetszik és már régebben is mondogatta. Viszont tervezzük, hogy elmegyünk élményfürdőbe, mi viszont nem az az elülős, fenékáztatósok vagyunk, hanem lecsúszunk az összes csúszdán ami létezik, és ilyenkor gyakran kerülünk víz alá és csattanunk a vízbe. Ilyenkor még dörzsölöm is a szememet. Mondjuk azt még meg tudnám állni, hogy dörzsöljem, de kérdés, hogy kibír-e egy ilyen megpróbáltatást a műszempilla, mint az egész napos víz alá merülés? Nem tervezek rendszert csinálni belőle, de szeretnék kicsit tetszelegni neki míg itthon van. De ha bozont lesz belőle egy ilyen akció után akkor inkább nem.
2016. júl. 6. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap csináltattam 3D-set és imádom, a páromnak is nagyon tetszik, már végigmutogatta az összes munkatársának is.. :D

Amit nekem a kozmetikus mondott, aki csinálta, az épp az volt, hogy kerülni kell az "áztatást". Mi is készülünk a Balatonra, de én nem tervezek sok időt a víz alatt tölteni, úgyhogy ha Ti ilyenre készültök, akkor szerintem csináltasd meg azután.


Kíváncsi vagyok, hogy nekem meddig fogja bírni, én is most csináltattam először, de nagyon tetszik és mindenki dicséri.

Hajrá, merj belevágni! :)


23N

2016. júl. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A víz nem tesz jót neki, hullik és összeáll. Az élményfürdőzés után érdemesebb lenne felrakatni, úgy is lehet meglepetés :)
2016. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy döntöttem, hogy ez a meglepetés várat magára, mert nem tudnám így jól érezni magam a fürdésnél. Köszönöm.
2016. júl. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!