Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakk alá muszáj primert...

Gél lakk alá muszáj primert felvinni?

Figyelt kérdés
Most rendeltem a Crystal Nails-től mindent, ami géllakkozáshoz szükséges (alaplakkot, színes - és fedőlakkot, illetve UV lámpát), primert viszont nem. Nélküle is felvihetem az alaplakkot az előkészített körmeimre, vagy az elengedhetetlen? Válaszaitokat előre is köszönöm!:)

2016. júl. 12. 19:43
 1/3 anonim válasza:
Kell bizony!
2016. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A primer nélkül nem előkészített a körmöd :) és bizony felviheted, de begombásodhat (és nagy eséllyel be is fog) de ha jó minőségű az alaplakk nem biztos, hogy fontos, én nem szoktam... nagyon régóta géllakkozok, évek óta, és semmi bajom, csak gyakrabban csinálom újra, alaposan fertőtlenítem
2016. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat!:)
2016. júl. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!