Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sminkről? (lent)

2016. júl. 16. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. nekem nem tetszik.
2016. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem tök gáz hogy ez a Viszkok Fruzsi ilyennel akar egy sminkes versenyt megnyerni. Még szépen sem tudta megcsinálni azokat a szemeket, és a szájat sem. Én a helyébe ezzel a videóval elsüllyednék szégyenemben.
2016. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hogy mi a velemenyem? nevetseges...neharagudjatok...

Annyi profi lany nevezett arra a sminkes versenyre,es annyi professzionalis sminkel neveztek...ez hogy mer egy ilyen gyermeteg akarmivel elo rukkolni? ...

2016. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Egyrészt baromi tiszteletlen, mivel tudtommal Viszkok Fruzsi még véletlenül sem hindu, így a bindit nem jogosult viselni, sem pedig ahhoz hasonló egyéb "cuki" kiegészítőt, másrészt meg versenyre döntősként ellőni egy ilyen agyonrágott sminket elég gáz. Ez az ötlet kb 2-3 éve megy a neten, már lejárt lemez. Kalidasa meg még véletlenül sem isten volt, hanem hindu költő.
2016. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem attól még, hogy nem hindu vallású a Fruzsina, elkészíthet hindu sminket...


Itt inkább az a ciki, hogy egy lejárt lemez sminket készített el

2016. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Egyet tudok érteni a legtöbb előttem szólóval. Annyi hihetetlenül tehetséges lány indult a versenyen, és az ilyenek miatt nem jutnak lehetőséghez.

Nem akarom szidni, mert tényleg nem arra van ez az oldal, de egyébként meg egy kicsit komplikáltabb sminket már nem tud elkészíteni. Megnézitek, a legtöbb makeup videója ugyanolyan, földszínű, esetleg fekete füstös smink valamilyen rúzzsal. Ez szerintem már egy kicsit "túlvesézett téma" a csatornáján...

2016. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én voltam a #6-os, azt elfelejtettem írni, hogy a "goth" smink sem goth smink volt...

Csak egy kis segítség:

[link]

2016. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem Fruzsit, de valóban, ebben a fordulóban már megnéztem volna mást helyette, mert a továbbjutást a hatba már nem érdemelte meg. A többi sminkhez tényleg kevés, azok nagyon aprólékosok precízek lettek.
2016. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!