Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül Parndorfban...

Mennyibe kerül Parndorfban egy Michael Kors vagy Guess táska?

Figyelt kérdés
Van valaki esetleg mostanaban kinnt járt és vásárolt/ látta hogy mennyibe kerülnek?

2016. júl. 19. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Ezeknek a márkáknak a termékei fixen beárazottak! Ugyanannyi mindenütt, mint amennyiert a honlapjukon megtalálod őket. Csinálnak néha szezonális akciókat, akkor fele árban megkaphatsz egy táskát! Nekem van MK táskám 120 ezer forintért is, de az arénában lévő MK üzletben múltkor kifogtam egy 50%os akciót, így cipőhöz jutottam 42 ezerért, és vettem egy táskát 50ért!

A Guesst nem ajánlom... inkább polóim vannak abból a márkából, de szerintem silány minőség magas áron. Múltkor láttam egy Guess táskát 50 ezer forintért, hát nem tartottam minőségi terméknek! :/


Kicsit kitértem, de a kérdésedre a válasz: egységárak vannak, nagyjából annyiért találod meg kint mint nálunk, plusz ha mákod van akcióznak! :)

2016. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!😊
2016. aug. 4. 18:02
 3/4 anonim válasza:
Csak hulyeseget ne irj le ha mar egyszer nem tudod.. parndorfban 30-60% arakkal dolgoznak a legnagyobb luxus brandek is, tudniillik ezek kifuto termekek
2016. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Habár imádom a Guess-t, egyet kell értenem az első válaszolóvol. A Guess táskám gyakorlatilag 2 hónap alatt tönkre ment, és ez nagyon bosszantó.
2017. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!