Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha suliban vagytok és szájfény...

Ha suliban vagytok és szájfényt viseltek, hogy oldjátok meg az ivást? :D

Figyelt kérdés
Utálom, ha szájfény van rajtam, kávét iszom pl műanyag pohárból és a szájfényem ott marad a műanyag tetőn, vagy ha eszek és nem tudom megtörölni a szám, stb. Lehet, hogy nagyon hülyén hangzik a kérdés, de nincs időm minden szünetben újrakenni, kellemetlen helyzetbe viszont nem szeretnék kerülni. Valami ötlet?

2016. júl. 20. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne használj szájfényt.
2016. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
pedig újra kenni néha kell.. :) üvegeknél viszont ha egybe kapod be akkor nem jön le ^^ de evésnél stb...inkább töröld le és kend újra...amúgy szájfénynél sztem a rúzs tartósabb :) meg azért csak nem minden szünetben eszel meg iszol...
2016. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
használj vízállót, lehet már kapni
2016. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs időd? 10 mp, ha nagyon béna vagy.
2016. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kötelez valaki, hogy használd?:D
2016. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Csibefalatok, miért nem a kérdésre válaszoltok? Vagy többnek érzitek magatokat az ilyen kommentektől?
2016. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem néz ki az hülyén, hogy egyik szünetben ilyen, másikban olyan a szám, mert egy nap 2x le kell törölnöm a suliban? :D
2016. júl. 20. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne szájfény használj akkor, hanem liptintet vagy liquid lipsticket (igen, tudom hogy túl sok beautygurut nézek :D). Azok jobb esetben fent maradnak ivás után is. :)
2016. júl. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jaaaj a tint az nem ami lejön mint egy ragtapasz pár percig kell száradnia vettem is egy csomüt egész tartós :) (ebayről)

a liquid ami meg folyósabb és utána úgy megszárad hogy zsepivel alig bírtam levakarni

amúgy az ivást meg úgy, hogy ne jöjjön le az egész és vigyázok rá :D és

2016. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

-és

előző voltam

2016. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!